Wpis z mikrobloga

Zainspirowany ostatnim filmikiem z gosciem macajacym bulki w sklepie, a potem je odkladajacym uprzejmie poinformowalem dzis starsza kobiete aby wziela i kupila bulke ktora przed chwila scisnela i odlozyla. O dziwo poszlo gladko i pani chyba poszla po rozum do glowy bo skruszona zabrala obiekt swego miętoszenia. Moze dlatego glupio jej sie zrobilo, bo stala z nastoletnia córka, a tu mlody gosciu zwraca jej slusznie uwage na temat higieny.
Pytanie tylko czemu w ogole do takich sytuacji musi dochodzic, czy serio ludzie nie rozumieja ze higiena to podstawa... ehhh
#hiatoriazdzis #zakupy #koronawirus #lidl
  • 5
starsza kobiete

bo stala z nastoletnia córka


@viejra: Od jakiego wieku klasyfikujesz do nazywania ''starsza kobieta''? Bo jak ma nastoletnia córkę to chyba jeszcze wiek przedemerytalny.
Samo zwrócenie uwagi pochwalam. Może na przyszłośc bedzie tego unikała przynajmniej przy innych osobach.
@viejra ostatnio miałam odwrotnie, widziałam młoda parkę (tak z 25 max) macajacą na zmianę jakieś ciastko półfrancuskie gołymi łapkami (woreczki były na wyciągnięcie ręki), żeby ostatecznie odłożyć to ciastko na półkę.
Podeszłam, zwróciłam uwagę to się bardzo oburzyli sugestia że mogą mieć zarazki na łapach.