Wpis z mikrobloga

Mirki z #poznan we wrześniu leżałem 3tygodnie w #hcp na ortopedii z złamanym kręgosłupem, razem na 3 osobowej sali leżał ze mną Michał Ł. Nie pamietam dobrze nazwiska, około 40 lat, miał złamane dwie nogi po potraceniu na pasach na Glogowskiej, chciałbym iść z gościem na piwo, ale nie mam jak się z nim skontaktować, nie wymieniliśmy numerów, a po pół roku i on i ja już powinnismy w miarę moc chodzic xD Michał nie ma konta na wykopie, ale może ma tu jakichś kumpli. Wiem ze mocno kumplowal się z ludźmi z #poker moze #csiwykop pomoże odnaleźć cumpla? Daje przeswietlenie kręgosłupa dla ciekawych.
OSTROZNIE - Mirki z #poznan we wrześniu leżałem 3tygodnie w #hcp na ortopedii z złama...

źródło: comment_1582971810J43FiRs2Vfo4MSD0i7dEIz.jpg

Pobierz
  • 54
@nalogowiec: Wchodziłem po schodach ażurowych i na wysokości 3m odczepiły się i spadły razem ze mną

@Vittel: miałem dużo szczęścia, mimo zmiażdżenia 4 kręgów i 6 żeber nie zerwał się rdzeń, popękane szczątki zagrażały rdzeniowi, ale go nie uszkodziły, do pełni zdrowia mam wrócić po 9 miesiącach, siedziałem już po tygodniu od operacji, chodziłem po 2 tyg jednak bardzo krótko wytrzymywałem, teraz po kilku miesiącach już chodzę w miarę normalnie,