Wpis z mikrobloga

Mirki z #poznan we wrześniu leżałem 3tygodnie w #hcp na ortopedii z złamanym kręgosłupem, razem na 3 osobowej sali leżał ze mną Michał Ł. Nie pamietam dobrze nazwiska, około 40 lat, miał złamane dwie nogi po potraceniu na pasach na Glogowskiej, chciałbym iść z gościem na piwo, ale nie mam jak się z nim skontaktować, nie wymieniliśmy numerów, a po pół roku i on i ja już powinnismy w miarę moc chodzic xD Michał nie ma konta na wykopie, ale może ma tu jakichś kumpli. Wiem ze mocno kumplowal się z ludźmi z #poker moze #csiwykop pomoże odnaleźć cumpla? Daje przeswietlenie kręgosłupa dla ciekawych.
OSTROZNIE - Mirki z #poznan we wrześniu leżałem 3tygodnie w #hcp na ortopedii z złama...

źródło: comment_1582971810J43FiRs2Vfo4MSD0i7dEIz.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@OSTROZNIE: Chirurgia ogólnie z daleka wygląda na niesamowitą sztukę pełną nowoczesnych technologii, ale jak się popatrzy z bliska to można skisnąć jakie pospolite rozwiązania są tam stosowane. Na takie trytytki np. spina się klatkę piersiową po operacjach kardiochirurgicznych https://www.youtube.com/watch?v=EeWfYyjQ4oU - Przy operacjach w jamie brzusznej, przy np. operacjach bariatrycznych, pomniejszony fragment żołądka zamyka się przy użyciu zszywek (jest specjalny przyrząd który nakłada 6 rzędów zszywek. Oczywiście te trytytki są wykonane ze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@OSTROZNIE: o kurde bele, jak ja Ci nie zazdroszczę, aż mnie wszystko boli o tym jak sobie przeczytałem co się dokładnie stało, trzymaj się miras i powodzenia UW znalezieniu kumpla z celi ( ͡° ͜ʖ ͡°) tfu sali ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz