Wpis z mikrobloga

179. Moje Znalezisko znowy zostałe zakopane. 3 - 10

100 Russian pop songs and some antipolish propaganda.

To było 50 popowych piosenek z youtube, 50 piosenek w 50 komentarzach z 50 klipami z Youtube. I nic więcej.

dla czytelników #rosja

1) udowodniono, że jeśli na pustej kartce papieru napisać „Antypolska propaganda”, Polacy bardzo się podnieciliście i z entuzjazmem będzie głosowali żeby zabronić tego.

2) paradoksem jest, że każdy Rosjanin, który spróbuje napisać swoją opinię pod tagiem #rosja, zostanie natychmiast zakopany. Polacy nie chcą żadnych sugestii Rosjan dotyczących Rosji. To trochę zabawne.

Jeśli wyobrażamy sobie, że na tagu #moldavia każdy Mołdawianin zostanie zdecydowanie pogromiony, jeśli nawet spróbuje coś powiedzieć. Cóż, maszcie obrazek.

3) W tym momencie myślę, że powinienem przestać używać tagu #rosja do jakichkolwiek poważnych materiałów lub dyskusji. Szukaj to pod innymi bardziej rozsądnymi tagami. Dla #rosja tylko memy i dokuczanie.

dla czytelników #muzykarosyjska

1) W ciągu pare miesięcy wprowadziłem do tagu więcej treści niż tutaj było przez ostatnie 5 lat. Coś innego niż Tsoj i Korzh. Próbowałem nawet rozpocząć dyskusję i opowiedzieć o historii rosyjskiej muzyki pop. Zaskakująco niskie zainteresowanie było odpowiedaniem. Więc dlaczego używaszcie tego tagu, jeśli wydaje się, że jest on dla was nie więcej niż prostą sekcję „Rekomendacje na Youtube”. Jestem trochę niepewny, po co tak.

для читателей #rosyjski

1) Я знаю где лежат самые вкусные кусочки русской культуры. И могу давать осмысленные рекомендации. Более содержательные чем, например те, которые я получил, когда спросил какие книжки почитать по-польски и был направлен читать Мицкевича и Сапковского. Русская литература, кинематограф, ютуб, жж, сетевая культура, музыка, я знаю их всех. Я думаю вы должны пользоваться больше этим неисчерпаемым колодцем. Дяденька грубый, ну что делать, известное русское хамство, но, я думаю, в этом случае стоит немножко потерпеть, и вам воздастся сторицей.

Więc po raz kolejny Rosjanie udowodnili swoją oszukańczą naturę. Możemy kontynuować nasz dzień jeszcze bardziej przekonani w naszych przekonaniach. Gratulacje.
mobutu2 - 179. Moje Znalezisko znowy zostałe zakopane. 3 - 10

100 Russian pop song...

źródło: comment_1582960092LHBBGxT3paMzBBAWA8BLrg.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 10
Naucz się wrzucać materiały. Zakopałem jako spam bo to wszystko można było wrzucać w pokazywarce a nie komentarzach. Zresztą czego ja wymagam od typa, który wierzy w takie teorie spiskowe xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@mobutu2: zakopałem, bo nasrałeś w znalezisku komentarzami z linkami, zamiast wrzucić treść jak człowiek. Znaleziska z dużą liczbą komentarzy są bardziej widoczne, także dla mnie to była próba wywindowania na siłę swoich treści. Ale teraz widzę, że to tylko twoja głupota.
  • Odpowiedz
@mobutu2: W sumie znowu pokazałeś że tylko to co ty wrzucasz na dany tag jest najlepszej jakości, a jak ktoś wrzuci chociażby tego Tsoja to już postuje gówno, dziwie się mocno, bo takim zachowaniem ciągle zniechęcasz do siebie ludzi. A pózniej płaczesz w kolejnym wpisie, że to czy tamto XD No i te błędy ja rozumiem, że jesteś obcokrajowcem, ale jednak można postarać się i sprawdzać dane słowo jak się nie
  • Odpowiedz
@mobutu2: źle rozumiesz idee "strony głównej". Nikt tego ci nie wykopie, bo nie jest to ani istotna ani ciekawa informacja dla wiekszosci użytkowników. Zostań z nami na mikroblogu.

Odnośnie muzyki mam taki pomysł. Zrób wstawkę z muzyką popularną swojej epoki np lata 2000-2005 przy czym szaleli Rosjanie. Ile masz lat? Ja mam 30 i w tych latach wśród 15 latków popularni byli wykonawcy Kalwi&Remi, Myslovitz, Dj Hazel itp (krajowi wykonawcy). To
  • Odpowiedz