Wpis z mikrobloga

Jestem totalnym przegrywem. Kolejny miesiąc będę biedował ponieważ mój chory "łeb" chciał "pomnożyć trochę gotówki na automatach i stało się jak zwykle. Przegrałem 1500 zł które było mi bardz bardzo potrzebne . tfu Gardzę samym sobą przez swój nałóg i nie bardzo wiem jak sobie pomoc
#przegryw #przegryw #depresja #h----d
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A wy na moim miejscu co byście wybrali mając kilkanaście tysiecy długu, nie związanego ze swoją chorobą, gdy po opłaceniu rachunków ,odłożeniu kilku stów na jedzenie i mając 1500 zł do konca przyszłego miesiąca oraz perspektywę tego ze to i tak nie wystarczy zaryzykowalibyście 100 czy 200 zł z nadzieje na kilka tysięcy zwrotu? czy raczej tą stówę byscie wsadzili do skarpety i kisili te pieniadze wiedząc ze za 100miesięcy spłacicie dług
  • Odpowiedz
  • 0
@EMIL_KUPIEC idioto. Następnym razem jak przyjdzie Ci ochota wpakować kasę w automat to zamiast tego wpakuj se słoik w dupe. I siedź i się nie ruszaj. A kasę możesz odesłać do mnie. Przynajmniej nie p----------e na głupoty.
  • Odpowiedz
@saskiaa: terapia ? a co mi powiedzą czego nie wiem? wytlumaczą mi że zle robie? żebym sobie hobby znalazł? albo coś na co bede tą kase wydawał ? nie jestem głupkiem, już z tym w życiu walczyłem.
  • Odpowiedz
@ulomka: hahahaha , ile masz lat? jakąś rodzinę ? zobowiązania? psa? kota? hajs nie płynie z nieba ani już tym bardziej z kieszeni mamusi więc skąd go wezmę w pokoju bez klamek?
  • Odpowiedz