Wpis z mikrobloga

Parę słów na temat ewentualnego kazirodztwa wśród Łosiów.

Temat seksualnej patologii w Uniwersum Szkolnej 17 ciągnie się jak wiadomo od czasów nieudowodnionego oskarżenia Kononowicza o gwałcenie matki Leonardy (a nie Leokadii jak napisali w gazecie). Mamy też film Meksyka, w którym pomawia Konona, że matkę gwałcił razem z bratem i ojcem. Sam knur oskarżał Meksyka o pożycie z matką Barbarą, mówił o niej "matko-żona". Major był pomawiany przez Mariusza z krzaków o odsiadywanie wyroku za "majty", konkretnie o stosunki z 14-letną panną. A sama Teresa K. (bo rodo) ostatnio, jak wszyscy wiemy oskarżała knura o stosunki z dziećmi "w kiszkę sztolcowe" i przebijanie tych kiszek. Mam jeszcze jakieś mgliste wspomnienie, że major dawno temu mówił coś o stosunkach Konona-knura ze świniami, które kiedyś hodowano na Szkolnej (ale tego nie jestem pewien, ktoś coś pamięta?).

Tak więc słowa Pato, że bracia robią z matką Korolową coś tak okropnego i szokującego, że musi zerwać wszelkie kontakty z nimi wpisują się w ten osobliwy klimat wzajemnego pomawiania o seksualne aberracje. Markiz de Sade mógłby się wiele nauczyć...

#kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
major dawno temu mówił coś o stosunkach Konona-knura ze świniami, które kiedyś hodowano na Szkolnej (ale tego nie jestem pewien, ktoś coś pamięta?).


@matador74: cos takiego bylo bo tez cos mi na ten temat swita w glowie ze major o tym wspominal i dodam od siebie ze w moim miescie byl gosciu chory psychicznie przeprowadzil sie ze wsi do miasta na tej swojej wsi byl przylapany na stosunkach ze swiniami w
  • Odpowiedz
@matador74: Żadnego to znaczenia nie ma. W tym absurdalnym swiecie mozna mowic najgorsze rzeczy, a i tak nie wplywa to na znajomosc. Facet mówi publicznie, że dymales z bratem matke to by albo placil po przegranym procesie , albo zwyczajnie dostałby po mordzie, ale nie u nich. Jezdzą, spotykaja sie, nagrywaja itd jakby nigdy nic.
  • Odpowiedz
@SVETER: ta, major też taki niby git, a za takie pomówienia jakiegoś bezdomnego żula to powinien z kolegami gitami go #!$%@?ć. Tyle z tego że pokazał papier za co siedział i troche ponarzekał na krzaklewskiego
  • Odpowiedz