Wpis z mikrobloga

Macie jakąś pasje z dzieciństwa, którą porzuciliście, z pewnych powodów nie możecie do niej wrócić, ale ogromnie za nią tęsknicie? Ja mam coś takiego i kurde, strasznie to smutne dla mnie, zwłaszcza że wiażę się to też nie z samą pasją, ale tez tym, że wtedy miałem kolegów i wychodziłem z domu, miałem pasujące do mnie towarzystwo. Nie miałem wtedy żadnych zmartwień. Czuję pustkę w sercu ;-;

#zalesie #gorzkiezale #przegryw
  • 40
@Thachi: Pasje można mieć jak się jest ustatkowanym fizjologicznie (czyli seks).
Do póki tego nie mam, to nie mogę się innymi sprawami zajmować normalnie xD (ja tak mam, ze jak nie działam w kierunku którego potrzebuje, to przegrywam zycie)
Z resztą pasja w 2k20 to trochę mija się z celem
@Thachi: mam, ale to zazwyczaj tak naturalnie, samo z siebie znikało i teraz jakbym z dupy miał do takiej zajawki wrócić, to by było dziwne, nienaturalne i wymuszone.

Np. jeździłem na desce i czasem sobie myślę, że chętnie bym się znowu w to pobawił, tym bardziej, że przez te kilkanaście lat pojawiły się różne skateparki, o których mogłem pomarzyć za dzieciaka, ale raz, że mi już zwyczajnie nie chce, dwa, że
@Thachi: Spoko, sam byłem więc rozumiem ;) Ale nasz kościół jest bardzo fajny i bardzo fajni ludzie w nim są, jestem dużo mniej samotny i w ogóle staram się poznać więcej ludzi z kościoła więc dużo więcej się spotykam.