Wpis z mikrobloga

Macie jakąś pasje z dzieciństwa, którą porzuciliście, z pewnych powodów nie możecie do niej wrócić, ale ogromnie za nią tęsknicie? Ja mam coś takiego i kurde, strasznie to smutne dla mnie, zwłaszcza że wiażę się to też nie z samą pasją, ale tez tym, że wtedy miałem kolegów i wychodziłem z domu, miałem pasujące do mnie towarzystwo. Nie miałem wtedy żadnych zmartwień. Czuję pustkę w sercu ;-;

#zalesie #gorzkiezale #przegryw
  • 40
  • Odpowiedz
@Thachi: Spoko, sam byłem więc rozumiem ;) Ale nasz kościół jest bardzo fajny i bardzo fajni ludzie w nim są, jestem dużo mniej samotny i w ogóle staram się poznać więcej ludzi z kościoła więc dużo więcej się spotykam.
  • Odpowiedz
@Thachi:
Przyroda, chodzenie po lasach, biologia, zbieranie kamieni piór i kości ,książki ,wychodzenie do ludzi ,wycieczki rowerowe ,robienie zdjęć ,rysowanie, malowanie, obserwowanie zwierząt, np ptaków przez lornetke ,rośliny, zioła
  • Odpowiedz
@TUendakbaocmzbyenrski: na pewno nie mogą powiedzieć że twoje zainteresowanie jest głupie. Więc właściwie nie ma co się nimi przejmować. Ej, ty mówiłeś że masz aspergera, tak? Ponoć ludzie z aspergerem właśnie poddają się jakiejś pasji bardzo mocno
  • Odpowiedz