Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saimonm: @Bioenergoterapeuta: dla mnie kiedyś może to miało sens, gdy żeby wyexpić czołg musiałeś minimum kilkadziesiąt bitew zrobić.
A teraz przy dopałkach, koncie premium i pięciokrotnym bonusem x3 ile bitew więcej będzie cię to kosztowało? 5?
A wymaksowana Pantera z topowym silnikiem śmiga jak oszalała i generalnie wymaksowanymi czolgami gra się dużo przyjemniej.
Ale to twoja decyzja czy śpieszy ci się jak najszybciej wbić czołg żeby skorzystać ze zniżek na
@Kecq: Przy topowym silniku i stockowych gąsienicach, na twardym gruncie pantera kręci się 70 stopni na sekundę. Przy topowych 75 stopni. To są kolosalne wartości, większe niż u przeciętnych czołgów lekkich. W umiarkowanie twardym zyskuje się 3 stopnie na sekundę, natomiast na miękkim 1 stopień, czyli kosmetyczna wartość. W przypadku przyspieszenia pantera ma bardzo małe opory dla gruntu przy obu zestawach gąsienic, więc osiąga prędkość maksymalną w chwilę. Nie czuć praktycznie
Wg mnie nie, to czołg przejściowy i nie mający żadnego zastosowania poza expieniem następcy.


@Bioenergoterapeuta: Też tak myślałem, a potem się w nim zakochałem ;p

Fun tank, plus wspaniała ósemka na eventy z ósemkami, te całe frontline czy jakkolwiek się ten tryb nazywa.

@saimon: Jeśli chcesz zachować Panterę - rób te gąski. Jeśli nie - nie ma sensu.

Ale pamiętaj, że jak ich nie zrobisz i P44 sprzedasz - to
@Luko: Jako drzewkowy na pewno najlepszy, ale ma jedną, poważną wadę, która go w moich oczach dyskwalifikuje z wszelakich trybów dla 8 tierów - NIE ZARABIA. Każda ósemka jest dla mnie przejściowa, gdyż w większości są porównywalne lub niekiedy lepsze odpowiedniki premium. Dla przyjemności z rozgrywki mam pełno dziewiątek. Między innymi Standarda B, który jest o wiele lepszy od pantery na tle swojego tieru.