Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (truskawkowy), 07:00:00, Piątek, 28 lutego 2020. Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha. Słońce wstało dziś o 06:40. Będzie oświecało nas 10 godzin i 38 minut, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:19. Ciemna noc zapadnie o 18:36, ale gwiazd można wypatrywać od 17:55.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (truskawk...
  • 26
  • Odpowiedz
@micke: @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @bolorollo
Dzień dobry! Dzisiaj trochę później bo mam wolne.
Idę na rozmowę kwalifikacyjną, pracy jeszcze nie zmieniam ale chcę sprawdzić czy jestem w formie. CV jak widać chwyciło. Po rozmowie idę do doktora w sprawie lewego kolana, do wymiany czy nie a może wystarczy jakieś tabletki łykać aby się nasmarowało wszystko i
wynalazekone - @micke: @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @n1c3: @Dziesion: @buczubucz...
  • Odpowiedz
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @rajjj: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo:
@GroznyMorswin: @wystygnij: @galactic_dog:

Witam Witam, wszystkich dzień dobry w tym jakże pochmurnym dniu! Mamy dzisiaj piątek mhehehehe już plany na alkoholizowanie się macie, bo ja
  • Odpowiedz
@micke: @TomTailor100 @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @Dioddy: @AllGoesWrong: @slabehaslo: i reszta ()

Pociąg za godzinę więc wpadnę jeszcze przywitać się z wami! Dzisiaj w planach: Skończyć czytać książkę którą zacząłem w środę wracając z uczelni, zajęcia przy dobrych wiatrach do 13 przy złych do 18 ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@TomTailor100 jestem już po. Rozmawiałem z dyrektorem handlowym. Nie było pytań jak od HR więc nie musiałem zaskakiwać swoimi wypowiedziami. Nie podał widełek, tylko oczekuje tego ode mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Poszło dobrze i to ja mam dać odpowiedź od kiedy i za ile ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Dzień dobry. Z rana przywitał mnie opad atmosferyczny w postaci śniegu. Miło. Temperatura niestety nie pozwoli na utrzymanie się pokrywy śnieżnej więc wieczorne sanki odpadają. Wszystkim życzę udanego dzionka, chilloutujcie się wieczorkiem jak lubicie, u mnie wpadną browarki i spróbuję domowej wiśnióweczki.

Wrzucam również motywujący obrazek. XD
bolorollo - Dzień dobry. Z rana przywitał mnie opad atmosferyczny w postaci śniegu. M...

źródło: comment_1582877006at60pce9xt0BZxYEs4nrML.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TomTailor100 no na pewno nie zarobię tyle co mam obecnie, nie ma co się łudzić ale myślę już powoli nad powrotem do domu. Mam trochę już dosyć pracy w Hamburgu z daleka od rodziny i powrót co 10 dni na kilka dni.
  • Odpowiedz