Wpis z mikrobloga

Pare miesięcy temu z powodu choroby musiałem rzucić alkohol i fajki. Na zawsze. W internecie poczytałem, ze jedyną używką z której będę mógł korzystać jest waporyzowana mj.
Szukam informacji czy warto inwestować pare stówek w jakiś dobry waporyzator i na co dzień inhalować się cbd. Czy lepiej sobie odpuścić, bo niektórzy mówią, że po tym nie ma żadnych efektów. Jak sprawdzić w jaki sposób będzie na mnie to działało, po prostu zajarać skręta? I jeszcze jedno pytanko, jak już bym kupił to waporyzowanie mj z thc jest w porządku? Czy tradycyjne metody typu lufka czy bongo są lepsze?
Dzięki za pomoc.
#cbd #waporyzacja #wykopjointclub #suszcbd #vape
  • 7
@fafulec: nie mam nerwicy, tylko miałem zapalenie trzustki. Kiedyś po pracy wypiłem piwko czy dwa, teraz szukam czegoś co jest zdrowe i pomoże odprężyć.
@lehv: waloryzacja mj jest super. Poza tym możesz kupić przejściówkę do bonga i palić waporyzowaną mj z bonga. Ja nade wszystko ubóstwiam klasyczne bonio, ale gdybym nie kochał tak tego strzału w łeb to palił bym tylko wapka. Polecam produkty marki Stolz Bickel, już sam Mighty daje masę frajdy