Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek: No #!$%@? u mnie to samo, jakby za bardzo myślę, wszystko wydaje mi się zaraz podejrzane, wszystko staję się takie jakby mroczniejsze, a po kwasie nawet nie wyobrażam sobie jak można bt złapać, faza jest taka bardziej przejrzysta, mniej otumaniająca.
@decadent: to odpuść sobie palenie bo to nie ma sensu. Serio.

Jak już mocno chcesz sobie zajarać zielsko to mieszaj z duża ilością CBD może wtedy palenie będzie przyjemniejsze i nie będziesz miał paranoi.

Długo wcześniej paliłeś? Czy od razu tak działało na Ciebie?
@Jakis_Leszek: No wiem, wiem. Ogólnie to chce zrobić teraz detoks w #!$%@?, ciężko jak mam jeszcze skitranego małego bobka i przepyszną lufkę do opalenia no i najlepiej to by było jakbym lufę #!$%@?ł i spuścił w kiblu z bobkiem razem. I jeszcze #!$%@? wszyscy wokół mnie jarają i z tym jest najciężej. Na 420% nie będę walić wiader już ni #!$%@?, no choćby koniami po asfalcie mieliby mnie ciągnąć to nie
@Krosser556677: Ej #!$%@? dobra, lufę tłucze, resztę zioła oddaję ziomkowi, hajsu i tak nie mam to nie będę kupować, nikt mi przecież blanta do mordy nie będzie wpychał. Pobieram #!$%@? apkę na tele może coś pomoże i nie czuję że rymuję. No i tak, trochę trudno bo ssanie mam teraz takie ze oj. Byle by się z nałogu w nałóg nie #!$%@?ć teraz.