Wpis z mikrobloga

W dniu dzisiejszym niestety dostałem powiadomienie za zaparkowanie mojego pojazdu w niedozwolonym miejscu-miało to miejsce prawie miesiąc temu(oczywiście zamierzam go zapłacić). Mój samochód stał tam jednak dłuższy okres, ponieważ byłem nieświadomy swojego błędu. Stąd moje pytanie czy możliwe jest, że dostanę mandaty za kolejne dni wykroczeń i co w takim wypadku?
#prawo #strazmiejska #warszawa
  • 6
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Czyli w jednym dniu mógłbym dostać kilkanaście mandatów wypisanych przykładowo co godzinę? W związku z tym w jaki sposób określany jest czas końca danego wykroczenia oraz moment naliczania go po raz kolejny?
  • Odpowiedz
@Afold: nie powinieneś dostać, ale... jak dostałeś powiadomienie?

bo może być tak, że kilku strażników podjęło wobec ciebie interwencje i nie wiedzą o sobie nawzajem, co za tym idzie każdy będzie prowadził swoje postępowanie.. może być kilka wezwań na przesłuchanie, a w najgorszym wypadku kilka spraw w sądzie - wtedy będziesz musiał się odwoływać... to oczywiście najczarniejszy scenariusz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Emill Na razie dostałem jedno powiadomienie o ujawnieniu sprawcy, także zamierzam się zgłosić i zapłacić, także mam nadzieję, że czarny scenariusz się nie sprawdzi.
  • Odpowiedz