Wpis z mikrobloga

Wygląda na to że Chiny sobie poradziły, możliwe że jeszcze dziś liczba nowych chorych będzie większa w Korei niż ta w Chinach.

Chiny zrobiły to stosując kwarantannę całych milionowych miast. Czy Europa jest gotowa na takie poświęcenie?

W mojej opinii Włochy to takie Europejskiej WUHAN. Praktycznie wszystkie nowe przypadki zarażonych z Europy to powiązanie z Italią.

#chiny #2019ncov #wlochy #koronawirus
  • 12
@asd23434asd:

Praktycznie wszystkie nowe przypadki zarażonych z Europy to powiązanie z Italią.

Bo tam szukają. Założę się, że ognisk podobnych do Lombardii jest z 10, ale żadne z nich nie zostało jeszcze znalezione.

Wygląda na to że Chiny sobie poradziły, możliwe że jeszcze dziś liczba nowych chorych będzie większa w Korei niż ta w Chinach.

W liczby Chińskie nie wierzę. A nawet gdyby były prawdziwe, to i tak 80k wyzdrowiałych daje
@Mulczi: :) teściowa mieszka w italli od 20 lat. Byłem kilka razy na wakacjach, wybyłem z chaty 14 lat temu zaraz po szkole. Musk to że mnie nie jest ale sobie radzę koleżko. Wierz bądź nie tacy są Włosi. Z mamusia na basen w wieku 45lat. Do 50tki mieszkają razem z mamusia bo taniej i wszystko mamusia ogarnie. Teściowa to widzi na codzień bo pracuje przy starszych osobach. Pozdro 600