Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends

Premade 5 polaczków kampiło mnie non stop przez 20 minut na lini tak że z first blooda i 1-0 zrobiłem 1-5 a mój team miał to gdzies i ANI RAZU nikt nie ruszył dupska by pomóc , ale za to wszyscy płakali że nafedowałem Urgota mimo że ani razu mnie nie zabił 1v1. Po takich meczach odechciewa się grać w to gówno.
Barakun91 - #leagueoflegends 

Premade 5 polaczków kampiło mnie non stop przez 20 m...

źródło: comment_15827707505JohrBGeuWaziC7VWrXMcq.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sam_w_domu: @Barakun91: Taaa już to widzę jak supp zostawia ADC z 4 minucie i biegnie na topa gankować. Albo jeszcze lepiej w 5 biegną po 1 killa i zostawiają 2 linie i wszystkie obiekty na mapie free. Skończcie to #!$%@?. Poza tym jak linia jest przegrana, to najlepsze co może zrobić jungler to ją olać i zfocusować się na czymś innym (inna linia, drake, herald).
  • Odpowiedz
@bednar_WSRH: Nigdzie nie napisałem że w pięciu przyszli jednocześnie na topa,a jedynie że non stop mnie zabijali we 2 albo we 3 gdy tylko wyszedłem poza swoją wieże ,przy piątym zgonie zabili mnie pod wieża gdy miałem pełne hp bo mieli 2 lvle przewagi.Dokładnie tak było ,Braum przeszedł się z bota na topa by mnie zgankować.Mogę nagrać powtórkę jak nie wierzysz. xD
  • Odpowiedz
@Barakun91: gra trwała 41 minut, postawiłeś 10 wardów w tym żadnego czerwonego. zrobiłeś o 3k większy dmg niż twój support i z tego co widzę to braum grał na midzie a na bocie grała syndra z blitzem więc nie mów że braum support przyszedł z bota i Cię zgankował bo braum grał na midzie i nie był supportem :).
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: na gówno Elo nikt nie będzie się w 4 min #!$%@?ł Ci pod turret to po1 nawet na wysokim Elo nikt tego nie robi, bo jest to po 1 niemożliwe po 2 ze względu na komunikację tego nie zrobią mb był to flex, więc mogą, ale biorąc pod uwagę gówno Elo, jest to tak robione, że dodge tego jest mega łatwy.

@Barakun91: lepszy Darius 0-0 niż Darius
  • Odpowiedz