Wpis z mikrobloga

AKADEMIA JEDI - A1C #lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto

---------------------------------------------------------------------------

Noxalia rozpędził się i odbił z platformy z całych sił. Oczami wyobraźni widział siebie, stojącego na podwyższeniu z rękami wzniesionymi ku górze w geście triumfu.

- Do dwudziestu siedem razy sztuka - pomyślał,

Chwilę później poczuł jak słabnie i zaczyna spadać. Znowu ogarnął go strach i bezradnie wymachiwał kończynami, próbując powstrzymać się przed upadkiem z dwudziestu metrów. Kiedy znalazł się zaledwie kilkanaście centymetrów nad ziemią poczuł szarpnięcie, które zatrzymało jego upadek. Powisiał ułamek sekundy w powietrzu i zaraz po nim huknął z impetem w ziemię. Otrzepał się kląc pod nosem. Mistrz Kruul opuścił rękę.

- Widzicie, to jest znakomity przykład jak NIE SKAKAĆ. Na dzisiaj wystarczy, wszyscy zrobiliście fantastyczne postępy.

* * *

@TheDamex, @Elkitrim, @Treant, @Wolffe, @szatantomojziomal_, @orange92, @plecyPolakow, @kolorowy_jelonek, @Miloszun - zyskaliście umiejętność Skok Mocy

@Hrabia_Vik - spróbuj następnym razem

---------------------------------------------------------------------------

Kyle wpatrywał się tępo w wyświetlacz. Czas pomiędzy nieudanymi poszukiwaniami przydatnej wiedzy marnował na oglądanie zdjęć gorących Twi'lekanek.

* * *

- Skoro nie są zablokowane w intranecie, znaczy że są legalne - pomyślał

@krasik01 - spróbuj następnym razem

---------------------------------------------------------------------------

Kruul miał się wybierać na spoczynek, kiedy podeszła do niego grupa padawanów. Milczeli, ściskając w dłoniach wyłączone miecze świetlne.

- Chyba nie planujecie nic głupiego? - zapytał
- Mistrzu, nasze treningi są zbyt mało intensywne. - zaczął szybko Jett-Dari Tyraust. - Chcemy więcej ćwiczyć, chcemy być jak najszybciej przydatni dla Republiki. Ważne, aby...
- OK, OK, zrozumiałem - przerwał wyraźnie zmęczony Kruul. - Ilu Was jest? Siedmiu, w porządku.

Kruul podszedł do terminala, postukał w klawisze, po czym wręczył Jett-Dariemu kartę do drzwi.

- Idźcie do sali 4A na czwartym piętrze. Będą tam na Was czekały droidy treningowe. Tylko na Aurorę pamiętajcie, żeby użyć mieczy treningowych, za te droidy płaci Republika!
- Nie idziesz z nami Mistrzu? - zafrasował się Aodrar
- Nie teraz, sprawy Jedi - powiedział Kruul, po czym użył pchnięcia Mocy, wypychając ze swojego dormitorium padawanów, drugą ręką zdalnie zamykając drzwi.

Wyciągnął zza poduszki mały tablet, usiadł wygodnie na łóżku i poluzował szaty. Powoli zaczął wstukiwać hasło w przeglądarkę, mamrocząc do siebie wpisywane słowa.

- Deep... Fake... Oyage... Parana...

* * *

@Elkitrim @Treant +1 Lightsaber

@praise_it @Wolffe @endrjuk @plecyPolakow @Uaimmiau - dodatkowy rzut przy następnej szansie uzyskania Umiejętności Lightsaber

---------------------------------------------------------------------------

Fruthiv był załamany. Test Pilotażu oblał koszmarnie ze względu na zmęczenie wielogodzinnymi treningami z Mistrzem Kruulem i droidami treningowymi. Przedzierał się przez dżunglę czując narastające zmęczenie, światłowstręt i swędzenie całej skóry. Nagle usłyszał głośny i szybki oddech. Przyczaił się i schował się za najbliższym drzewem, by powoli zza niego się wychylić. Ku jego satysfakcji ujrzał leżących z wycieńczenia Tuniego Lojfera i Uaim mi Aua.

- Nie mam siły! Do cholery nie mam siły!!! - charczał zziajany Tuni. Wzrok Uaima szukał w oddali rozwiązania. Fruthiv wziął głęboki oddech i wykonał kolejny krok, gdy nagle poczuł coś w rodzaju klepnięcia w czubek głowy. Odwrócił błyskawicznie głowę, by dostrzec... sandał Reiny Cho-Chu.

- Nie ociągaj się! - krzyknęła zadowolona z siebie Reina - Meta już niedaleko!

Padawan schował swoją twarz w dłoniach...

* * *

Jett-Dari oddychał miarowo. Poprzednie dwa testy poszły mu fatalnie, ale ten był przecież najważniejszy. To w nim można było nałapać więcej ujemnych punktów, niż wstydliwych folderów z dziwnymi zdjęciami w tablecie mistrza Kruula. Padawan uważnie obserwował możliwe do pokonania ścieżki, sprytnie omijał kolejne przeszkody. Kiedy zobaczył za zakrętem coś, co wyglądało na wyjście z labiryntu, wyskoczył przed siebie, aby ominąć rozciągniętą linę. Traf chciał, że zaraz za liną znajdowała się zapadnia z głębokim dołem. Jett-Dari zaklął pod nosem i wyskoczył z pułapki bez większego wysiłku dzięki świeżo nabytej umiejętności. Gdy dotarł na metę, na miejscu czekali na niego pozostali kandydaci oraz mistrz Izaelo.

- 23,5 minuty, brawo! - ucieszył się mistrz. - Skoro mamy już wszystko za sobą... Panowie, panie, podliczmy punkty.

* * *

Test Percepcji i Mocy: (obowiązkowy)

Jett-Dari Tyraust - 5 pkt
Tesilius Akali - 6 pkt
Reina Cho-Chu - 4 pkt
Fruthiv 3 pkt
Uaim mi Au - 2 pkt
Tuni Lojfer - 1 pkt

Test Pilotażu: (jeden z dwóch walki)

Jett-Dari Tyraust - 4 pkt
Tesilius Akali - 6 pkt
Reina Cho-Chu - 5 pkt
Fruthiv - 2 pkt
Uaim mi Au - 1 pkt
Tuni Lojfer - 3 pkt

Test Lightsabera: (jeden z dwóch walki)

Jett-Dari Tyraust - 5 pkt
Tesilius Akali - 2 pkt
Reina Cho-Chu - 1 pkt
Fruthiv - 4 pkt
Uaim mi Au - 6 pkt
Tuni Lojfer - 3 pkt

Test Perswazji:

Jett-Dari Tyraust - 6 pkt
Tesilius Akali - 4 pkt
Reina Cho-Chu - 1 pkt
Fruthiv - 5 pkt
Uaim mi Au - 4 pkt
Tuni Lojfer - 3 pkt

Test Nawigacji:

Jett-Dari Tyraust - 5 pkt
Tesilius Akali - 4 pkt
Reina Cho-Chu - 6 pkt
Fruthiv - 3 pkt
Uaim mi Au - 2 pkt
Tuni Lojfer - 1 pkt

SUMA

Jett-Dari Tyraust - (Moc)5+(Lightsaber)5+(Perswazja)6 = 16 pkt
Tesilius Akali - (Moc)6+(Pilotaż)6+(Perswazja)4 = 16 pkt
Reina Cho-Chu - (Moc)4+(Pilotaż)5+(Nawigacja)6 = 15 pkt
Fruthiv - (Moc)3+(Lightsaber)4+(Perswazja)5 = 12 pkt
Uaim mi Au - (Moc)2+(Lightsaber)6+(Perswazja)4 = 12 pkt
Tuni Lojfer - (Moc)1+(Pilotaż)3+(Perswazja)3 = 7 pkt

Na podium stanęli Jett-Dari Tyraust, Tesilius Akali i Reina Cho-Chu. Ostateczna decyzja należy i tak do Rady Jedi.

---------------------------------------------------------------------------
lacuna - AKADEMIA JEDI - A1C #lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto
...

źródło: comment_1582769743OwGk16MkLiLzXlVp8cLmPU.jpg

Pobierz
  • 6
Tesilius Alkai, tuż przed wejściem do treningowego symulatora pilotażu.
- Pilot z jedną ręką, kto to widział... - zaśmiał się na głos serwisant maszyny.
Muun spojrzał na niego spod ukosa gdy siadał na fotelu.
- Patrz - mruknął bardziej niż powiedział, po czym położył jedyną rękę na desce rozdzielczej.
Ku zdziwieniu obserwatora wszystkie przyciski oraz główny ster zaczęły ruszać się same, gdy statek w symulacji pokonywał kolejne przeszkody.
Noxalia Aeliathys śniła o wielu rzeczach, głównie o niekończących się koszmarach i błyszczących wśród otchłani kosmosu gwiazd. Kiedy wreszcie otworzyła zmęczone powieki, pierwszą jej reakcją na nowy dzień było długie, leniwie ziewnięcie. Dziwne, bowiem spała tylko parę godzin.
Gdy jednak kierunek jej lśniących w ciemnościach oczu skręcił na stojący tuż obok łóżka zegarek, dziewczyna nieomal wywróciła się z łóżka, drżąc cała. Była spocona i wycieńczona wczorajszym treningiem, lecz to sny i nadchodzące
Hrabia_Vik - Noxalia Aeliathys śniła o wielu rzeczach, głównie o niekończących się ko...

źródło: comment_1582846060Bc1Q2bL25BZDUwXDQu443Q.jpg

Pobierz