Wpis z mikrobloga

#e90 #bmw

Co myślicie o zakupie e90 320i tak do 20k? Da radę spoko egzemplarz kupić, który nie będzie się sypał? Autko mega mi się wizualnie podoba, nie zależy mi na potężnej mocy.
  • 16
  • Odpowiedz
@iacenzo777: jestem akurat na etapie kupna 335i.

Raz że 3'ka w wersji 320 jest mułowata i zupełnie nie widzę sensu takiego auta, już lepiej kupić jakiegoś populusa do przemieszczania się. A dwa że nawet na taką bieda wersję nie ten budżet.

Kupisz co najwyżej sprowadzonego trupa po przygodach, bez mpaka, w bieda wersji, w manualu. Nie warto
  • Odpowiedz
@iacenzo777: pełno jest trupów, w Polsce spokojnie możesz obejrzeć 10 egzemplarzy e90 i żadnego nie kupić. Znam przypadek że ktoś szukał pół roku (akurat rzadszej 335i) i odbijał się od handlarzy.

Sugeruję poszukać innego auta które jest ładne, a do 20 klocków mniej ryzykowne jak choćby Alfa 159
  • Odpowiedz
@iacenzo777: wszystko, z pół milionem nalotu, zespawane z trzech, szpachlowane, z umierającymi silnikami czy zawieszeniem w stanie agonalnym. Dobre auto swoje kosztuje, a w Polsce kupno szczególnie starego bmw to ciężki temat
  • Odpowiedz
@iacenzo777: mi z kolei sie wydaje za 20k to wystarczajacy budzet na zakup E90 z poczatkowych lat produkcji.
Zwazywszy na to ze chcesz 320i takze bedzie to raczej jezdzilo jak dziadkowóz. Ale skoro nie zalezy ci na mocy to mysle ze w jakiejs biedawersji spokojnie cos znajdziesz.
  • Odpowiedz
Sam mam 318d 143 kunie i nie narzekam


@michal-kobialka: widocznie nie masz porównania z czymś bardziej dynamicznym. Kiedyś też miałem auta po 150 koni i nie narzekałem, ale jest sporo innych spoko aut o dynamice 320i/318d tj dziadkowozów
  • Odpowiedz