Wpis z mikrobloga

Od początku zabawy z żywicą chciałem robić małe wszechświaty ale brakowało mi wiedzy, pomysłów i trochę też siły - było tak dużo do zrobienia w sklepie, że brakowało czasu na to co lubię najbardziej: testy, wtopy i niezobowiązująca zabawa formą, żeby w rezultacie opracować jakąś sensowną metodologię na konkretny wzór.

Dążę by uzyskać w pełni trójwymiarową przestrzeń mgławicy/galaktyki w formie kuli/sześcianu. Ale póki co zabawa w mniej zobowiązującej formie - jutro zrobię na pewno parę dziwnych mgławic, bo już wiem jak to ugryźć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zaniedbałem wpisy ale początek roku był... Ciekawy.
Wracam do wpisów, będę wrzucać swoje nowe małe i większe dzieła, więc zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka czyli tag mirka który ma więcej kryzysów niż nasza gospodarka xD
bkwas - Od początku zabawy z żywicą chciałem robić małe wszechświaty ale brakowało mi...

źródło: comment_1582742754JClv4yeohoD1CU9n60t3Fi.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MalaHelenka: nic tam się nie zmieniło, serio początek roku dał mi po dupie, dopiero teraz będę ogarniać od nowa sklep i dodawać nowe rzeczy. No i usuwać stare, albo robić na nie promocje.
  • Odpowiedz
Przy okazji @skejwen - Mireczku, przepraszam Cię, że Cię olałem.

Skubaniec podarował mi formy silikonowe i parę różnych pigmentów, a ja już drugi miesiąc zamiast nad nimi siąść cały czas gdzieś przerzucam na bok.

Testowałem. Bąbli co nie miara, ale formy są super, nie wyglądają jakby miały się rozpaść po paru razach więc zobaczymy :)
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: Pamiętam pamiętam, w sumie to już zepsułem tyle tych maleństw, że powinno się w końcu udać jakoś sensownie to zrobić :)

Będzie!

A póki co, mogę Ci podesłać timelapsa z ostatnich zabaw na osłodę, jutro usuwam więc miłego oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW: będę mieć dla Ciebie w gratisie następną sowę - więc to nie jest tak, że nie było warto czekać (
bkwas - @MalaHelenka: Pamiętam pamiętam, w sumie to już zepsułem tyle tych maleństw, ...
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@MalaHelenka p---------o, skoro ja mogę to i Tobie by się udało potrzeba tylko trochę samozaparcia i niezrażania się do błędów :p

Na stronie będą (bo mi wykupili cały zapas) zestawy do robienia biżuterii, jak coś to pisz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@MalaHelenka uwierz znam to, zero presji :D

Ciśnij mnie z tym specjalnym zamówieniem, bo ostatnio brakuje mi siły na cokolwiek, muszę się zmobilizować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@skejwen powrócił i będą testy porządne, muszę tylko solidnie nagrzać żywice żeby się ładnie odpowietrzyla.

Albo zmobilizuje się żeby w końcu zrobić pojemnik próżniowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bkwas: jak Ci napiszę, że piękne to mi znowu odburkniesz, że Ci słodzę, przesadzam i jakbyś "G" wrzucił to też bym chwalił.
Więc piszę tylko, że cholernie mi się podobają te motywy kosmiczne, no i widać że dwa miesiące w warsztacie dają progress! Trzymaj się dzielnie Krzaku
  • Odpowiedz