Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: wiesz, to wszystko to ogólnie prawda, no ale co tu powiedzieć? Załatwili kontrakt, dali mu opcje pojeżdżenia sobie, więcej już w tygodniu nie pojeździ - to sobie chociaż walnął czasówkę z cąłej epy, już nie będzie miał kolejnej szansy w tym tygodniu jak reszta. Jakby tak zszedł do 1:15 to by wszyscy jeszcze bardziej świrowali a Angolii by jeszcze bardziej dupa piekła. Ciężko tutaj dogodzić wszystkim ( ͡° ͜
Serio, to brzmi tak samo.


@rejestracjaniedziala: No wlasnie nie.

Williams byl tak samo zwiazany z Orlenem jak Alfa. I w imie dobrej wspolpracy powinien dbac rowniez o hajp Roberta. Ale z jakiegos powodu to sie nie stalo. Byli w strasznym dolku finansowym i ktos stracil cierpliwosc. Albo Orlen albo Robert (ze wskazaniem na to drugie). Tak naprawde Mercedes zna wartosc Russella, bo mieli go na testach u siebie, wiec po co
@smutny_kojot: No ale ja do tego właśnie piję, to wszystko tylko gdybanie. Masz całe spektrum możliwości dlaczego Williams hajpował Russela - od tego że mógł być zwyczajnie lepszy, poprzez to że jest Brytyjczykiem (oni tak mają), a kończąc na zwyczajnym "bo tak nam się podoba". Kto powiedział że muszą w ogóle kierować się logiką? Wszystkie opcje są równie prawodpodobne i zakładanie czegokolwiek czysta spekulacja.

Bo na dobrą sprawę to my gówno
@smutny_kojot: już lecę głosować na Dudę, bo Orlen dał hajs na Kubicę. Myślę, że ludzie podzielą się na dwie kategorie - takich jak ja i takich, co powiedzą, że ich #!$%@?ło i wydają kasę na Kubicę niepotrzebnie, a mogliby dać im.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smutny_kojot: żarty żartami, ale PR rozegrali to znakomicie. W social mediach wszyscy rozwodzą się nad Kubicą, a nazwa teamu jest dodatkowo eksponowana. Williams mógłby się tylko uczyć, mam wrażenie, że na współpracy z Orlenem naprawdę mogli dobrze wyjść przy odrobinie zaangażowania w te relacje.

@smutny_przerebel: z tamtym zje$anym samochodem to i tak by nic nie wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)