Wpis z mikrobloga

@rolf_ed: koleś z infolinii próbował mi wmówić że jak komuś w bloku się zmieni kanał na te, które mam ustawione teraz to może mi przerywać. Wiem, że to bullshit, ale ciężko udowodnić że modem jest do dupy.
A zrywa tak, że albo mam wybrakowane ładowanie stron, albo zrywa zupełnie dopóki nie rozłączę się i nie połączę ponownie.
jak komuś w bloku się zmieni kanał na te, które mam ustawione teraz to może mi przerywać. Wiem, że to bullshit


@l-_-l: jak powiedział że wystarczy że jedna osoba ma ten sam kanał to tak bullshit, ale jeżeli 90% sieci które masz wokół siebie w tym twoja siedzą na tym samym kanale to nie jest to bullshit. Kanały nie są po to bo komuś się nudzi xD
@l-_-l: podłącz kabel z netem do kompa i się dowiesz czy net jest stabilny czy nie. Przez wifi tego nie sprawdzisz. Mogę polecić coś z ubiquiti, np. unifi UAP AC PRO ale cena przewyższa budżet i do tego trzeba umieć skonfigurować. Jedno jest pewne, na tanim routerze w gęsto zaludnionym miejscu zawsze będą problemy z wifi.
@kutafonixor: po kablu będzie stabilny, chodzi mi o stabilność połączenia wifi. Niestety dwie ściany (i łazienka pomiędzy nimi) uniemożliwiają mi korzystanie z przewodowej opcji.