Wpis z mikrobloga

Witajcie,

Mirki, mam matcha na #tinder z laską gdzieś tak 7.5/10 piszę do niej i ... nic, minęły 2 dni więc ponownie napisałem czy w ogóle korzysta z tej apki:) i odpisała "hej jestem, odpiszę Ci później bo jestem dzisiaj zajęta" .
#p0lka 23lvl studentka psychologii ( ͡º ͜ʖ͡º) ja 27lvl, pytanie czy potraktować ją jak partnera biznesowego i "kurde skoro masz czas napisać że jesteś dzisiaj zajęta, to równocześnie możesz napisać, że wszystko ok i usunąć" czy też dać jej więcej wyrozumiałości i poczekać aż łaskawa Pani odpiszę.(umówmy się tak, strasznie mi na niej nie zależy a nie wygląda ona jak Cate Blanchette)
trochę nie rozumiem logiki #rozowepaski i szczerze takie odpowiedzi mnie strasznie irytują ...
  • 13
  • Odpowiedz
@hugo_na_helikopterze Odinstaluj Tindera, wyjdź wieczorem na miasto w okolicach weekendu i ciesz się kobietami, a nie się zastanawiasz czy jaśnie panna odpisze czy nie. Jak na żywo zadasz pytanie, to nie będziesz musiał się gapić w telefon i czekać na odpowiedź - co zaskakujące, otrzymasz ją od razu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
potraktować ją jak partnera biznesowego i "kurde skoro masz czas napisać że jesteś dzisiaj zajęta, to równocześnie możesz napisać, że wszystko ok i usunąć" czy też dać jej więcej wyrozumiałości i poczekać aż łaskawa Pani odpiszę.


@hugo_na_helikopterze: wiesz, że możesz połączyć jedno i drugie tzn. olać ją i nie usuwać pary? xD
  • Odpowiedz
@hugo_na_helikopterze: mialem przypadek co laska mi odpisala jakis tydzien po pierwszej wiadomosci XD. druga wiadomosc takze 5 dni pozniej. byl jeden dzien gdzie normalnie ze soba pisalismy i wstepnie oboje chcielismy sie umowic. potem ghosting przez nastepny tydzien i wysylanie dwuznacznych odpowiedzi. masz 2 wyjscia: olać, miec #!$%@? lub truc jej dupe. przy piewszej opcji nic nie robisz i ciezko #!$%@? przy drugiej pewnie wyjdziesz na desperata. ogolnie to sie
  • Odpowiedz