Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FemaleSqiurtle: musisz zajrzeć w polisę na zakres, orientacyjnie to chłop na oko w szpitalu umar ( ͡° ͜ʖ ͡°) patrz przede wszystkim na tabelę uszkodzeń, i punkty związane z niezdolnością (jeśli nie masz tego na wariancie, to ino wolne gratis) ()
  • Odpowiedz
  • 0
To będzie wypłacane ewentualnie od ubezpieczyciela miasta bo wypadek zdarzył się na terenie lasu zarządzanego przez miasto. Do takich tabeli właśnie ciężko jest mi się dostać, ale znam przypadki gdzie za złamane ręce potrafili wypłacić równe zero bo nie jest to szkoda trwała tylko tymczasowa... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FemaleSqiurtle: eh, to w ogóle swojego prywatnego nie masz? Odnośnie odzyskiwania kosztów, sprawa cywilna - uszczerbek, czasowa niezdolność do pracy.. mówisz że masz miesiąc wolnego.. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@bl17: właśnie nie mam prywatnego bo jestem głupim gałganem. Nauczka na przyszłość... Mówisz, że zostaje teraz tylko sprawa cywilna? Więcej mi wyjdzie opłacenie adwokata niż to co ewentualnie mogę dostać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FemaleSqiurtle: to zapraszam na rekonesans za 30 dni, bo w trakcie zwolnienia się nie ubezpieczysz ( ) sprawa jest do przemyślenia, o ile faktycznie do wypadku doszło z winy właściciela terenu - a szczepionko na tężec było?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FemaleSqiurtle: to upewnij się czy umieścisz się w ramkach, kiedyś tak mnie wołali na przypominające, że wezwanie leżało w przychodni że 3 lata po "terminie" xD
  • Odpowiedz