Wpis z mikrobloga

@CartmanXD: ojojoj, chyba bedzie banik xD jak pisze o tym, ze moderacja nie usuwa pedofilskich obrazkow anime lub komentarzy, w ktorych oblechy spuszczaja sie nad 13-latkami, moje posty szybko leca, a pedofilski content dalej wisi xD
  • Odpowiedz
@ggol: sorry, ale bnie widzisz różnicy między prawdziwym cp, a tym z anime? xD anime to tylko rysunki, nikt przy tym nie ucierpiał
  • Odpowiedz
przeżyłem kilka afer na wykopie, ale ta jest chyba najpodlejsza


@Deska_o0: to teraz wytłumacz mi spryciarzu jakim cudem to może być "najpodlejsza afera" skoro golgify są jawnym łamaniem regulaminu wykopu?

PS Zdajesz sobie sprawę, że Minieri dostał bana za obrażanie innych, a nie golgify?
  • Odpowiedz
golgify są jawnym łamaniem regulaminu wykopu


@4kroki: nie, nie są:
Europejski Trybunał Sprawiedliwości (ETS) stwierdził, że "FAPL nie wolno powoływać się na prawa autorskie do spotkań Premier League ponieważ spotkań sportowych nie można uważać za własną twórczość intelektualną autora i w konsekwencji za „utwory” w rozumieniu prawa autorskiego Unii.".
  • Odpowiedz
@Deska_o0: no fajnie że cytujesz coś dotyczącego premier league, a tutaj mieliśmy bramki z Ligi Mistrzów xD
Kradzione bramki ze stacji TV jest nielegalne i wbrew regulaminowi wykopu. Pogódź się z tym
  • Odpowiedz
spotkań sportowych nie można uważać za własną twórczość intelektualną autora i w konsekwencji za „utwory” w rozumieniu prawa autorskiego Unii


@4kroki: czego nie rozumiesz w tym fragmencie?
  • Odpowiedz
@Deska_o0: czyli chcesz powiedzieć, że stacje telewizyjne płacą miliony za licencje na transmisje całkowicie niepotrzebnie? Bo przecież według ETS równie dobrze mogliby streamingować za darmo XDDD
  • Odpowiedz