Wpis z mikrobloga

@rzeznia22: po prostu trafiłeś na jakiś trefny model - wystarczyło zanieść do Lidla wraz z paragonem i by Ci wymienili. Moja lutownica z Lidla ma już 7 czy 8 lat i cały czas działa, a jak już mówiłem używam jej nawet do cięcia styropianu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzeznia22

@wypokowy_expert

Zobaczymy ile podziała...zawsze jest gwarancja

w razie czego a 30 zł to nie majątek i w tych pieniądzach nic lepszego chyba się nie da kupić¯\(ツ)/¯

@ftswwa: pewnie dopóki grot się nie zużyje ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem zostaje gwintowane gwoździa. Chyba że jednak można dokupić?

  • Odpowiedz
  • 2
@ftswwa Pamiętam jak kiedyś w technikum elektronicznym kazali nam kupić sobie po lutownicy bo w szkole nie było xD. Więc udałem się po prawie taką samą bo akurat były w Lidlu jak mi jebło w ręce w pierwszej godzinie użytkowania to aż korki na warsztatach #!$%@?ło. Ogólnie polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
po prostu trafiłeś na jakiś trefny model - wystarczyło zanieść do Lidla wraz z paragonem i by Ci wymienili.


@FoxX21: Kupiłem ją w innym mieście to raz, dwa użyłem dopiero z miesiąc po zakupie... a paragon? No właśnie, panie, zapomnij... kto dzisiaj trzyma paragony. Poszedł gdzieś w cholerę. Lezy do dzisiaj, może uda mi się dokupić kiedyś kolbę o podobnych parametrach i zmienię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ftswwa: mam ja od jakiegoś czasu i grot szybko się skończył, a chyba jest problem z dostanie do tego. Jak ktoś wie gdzie można dostać to chętnie skorzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ftswwa: Cena w pytę, ale jeśli chcesz tanią stację lutowniczą z prawdziwego zdarzenia, polecam Zhaoxin 936D.
Posiadam taką i polutowała już wieeeele, działając nie rzadko kilka godzin pod rząd i żadnych problemów z nią nie miałem:)
  • Odpowiedz