Wpis z mikrobloga

Zamiast wybrać odpowiednią salę zabaw matka niepełnosprawnej dziewczynki robi aferę, bo nie zostały wpuszczone do parku zabaw w Łodzi ze względu na wózek. Oczywiście wina leży po stronie kierowniczki, która wyraźnie zaznaczyła, że nie niepełnosprawność jest problemem, a wózek (pewnie stanowiący zagrożenie dla innych dzieci). Wydaje mi się, że za niedługo będziemy świadkami kręcenia afer na ściankach wspinaczkowych uniemożliwiających zabawę dzieciom na wózkach.

#madki #madka #afera #lodz
pinky400 - Zamiast wybrać odpowiednią salę zabaw matka niepełnosprawnej dziewczynki r...

źródło: comment_1582594718Eu5JOs2v1bCnunNILaVJdr.jpg

Pobierz
  • 15
@pinky400: Osobiście byłem tego świadkiem i nie sądziłem że ta sprawa ujrzy światło dzienne. Dlaczego? Ponieważ kierownictwo jak i obsługa nie była niczego winne. Tego typu miejsca zabaw w galeriach służą po prostu aby się pozbyć dziecka na czas zakupów, nie było inaczej w tym wypadku. Kobiety nie interesowało to że dziecko będąc na wózku z niczego prawie nie skorzysta.

Nie wiem co jest gorsze dla takiego dziecka. Nie wejść i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@pinky400: a zobacz, jak matka dyskutuje na grupie FB "Kryzysy...". Niestety przemawiają przez nią mocne emocje i gorycz, tak silne, że nawet prywatne lokale nazywa przestrzenią publiczną i żąda dostosowania do niepełnosprawnych nawet małych kawiarnii. Inne jej przytakują. Już po trzech postach jej wypowiedzi są pozbawione logiki i nawet już życzyła komuś połamania kręgosłupa, by go nie wpuścili do pubu na wózku, to wtedy poczuje to, co ona i jej córka...
@pinky400: W sumie to trochę tę madkę rozumiem, też byłbym zbulwersowany.
sam fakt ze dziecko niepełnosprawne już za młodego czuje że nie ma miejsca dla niego w tym świecie, do tego ma matke debilke co afery robi.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pinky400: Ta pani nagłośniła tą absurdalną sprawę do kalibru tvn24.pl, przed chwilą sobie wertowałem portal, aby zobaczyć co tam w świecie słychać i trafiłem na artykuł wraz z komentarzami wspomnianej pani, dziewczynki i jej rehabilitantki. Cholernie mi przykro, że dziewczynka, zapewne jako broń osobistej zemsty w rękach madki musi się obecnie czuć tak, jak się pewnie czuje. Biedne dziecko. Jak czegoś nie wolno, to osobiście tłumaczę synowi, jakie są reguły, czemu
@pinky400: Na tym zdjęciu tego nie widać, ale znajduje się na nim jeszcze owa córeczka, siedząca na wózku ze smutną miną. Nie ma to jak wykorzystywać swojego dziecka w celu manipulacji takimi samymi przygłupimi babsztylami jak owa matka. Weszłam na profil tej baby i to co się dzieje w komentarzach to szok. Same pustaki, które racjonalne i logiczne komentarze zasypują swoimi wysrywami. Szok.