Wpis z mikrobloga

@Rouksa: Jak to się sprawuje? Jakiś czas temu chciałem kupić jakiś samochód z dobrą benzynką w kombi i walczyłem w myślach Volvo vs. Audi. Gdyby nie to że Volvo w kombi wyglądał jak karawan to bym go wziął, powiedz jak się Volvo sprawuje? Nie dostajesz pulpitacji serca i padaczki od ilości przycisków na konsoli środkowej? Jak to jeździ? Psuje sie coś? Odpowiedz bo inaczej Ci pójdzie uszczelka pod głowicą ( ͡
  • Odpowiedz
@morti92: Jak na razie wszystko się dobrze sprawuje. :V @g-man:
Po kupnie miałem mały serwis. poduszka silnika 198, szczęki tył 96, sprężyny szczęk 30 (ręczny prawie wcale nie działał) 2 końcówki drążka lepszej firmy 234z, zestaw wszystkich filtrów, razem z filtrem paliwa poniżej 200, oleju wchodzi 6.2l, kupiłem Valvoline 5w30 Synpower FE, ostatnio kupiłem jeszcze Pasek wielorowkowy oryginalny z Gates'a za ~80zł
  • Odpowiedz
Generalnie wcześniej nigdy nie jeździłem dieslem, było stukonne 1.6. Różnica potężna, komfort jazdy, chociażby patrząc na samą wygodę foteli... mmmmm
  • Odpowiedz
@morti92: Jak na razie wszystko na plus... Duży plus. Przy obecnej temperaturze grzanie dupy to super sprawa, nie wspominając już o ogrzewaniu postojowym, które nastawiałem sobie na godzinę wyjazdu do pracy jak był minusowe temperatury
  • Odpowiedz
@morti92: Zdziwiła mnie też cena oc. Jestem współwłaścicielem, mam zwyżki za wiek i płaciłem 780 złotych.. Szczerze powiedziawszy liczyłem na 1,5 tysiąca :D
  • Odpowiedz