Wpis z mikrobloga

zapraszam do mojego Civica 7 gen. tam promień skrętu to dramat przy tym Volvo to w miejscu zawraca


@FoxX21: Sprawdziłem. Według googla średnicę zawracania masz o 20cm mniejszą niż w Volvo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rouksa: to jeszcze dodam od siebie, że niestety ale miejsca dla pasażerów w tym samochodzie to nie ma za wiele. Mam 190cm i będąc kierowca, za mną nie będzie wygodnie chyba nikomu powyżej 170. Pod tym względem jest dramat, który zaczyna być jeszcze bardziej zauważalny w przypadku powiększania rodziny. Swojego syna wożę w foteliku RWF na tylnym siedzeniu za fotelem pasażera (na szczęście żona ma 155cm) bo w żadnym innym miejscu
  • Odpowiedz
@Rouksa miesiąc temu sprzedałem D5 185. Trochę tęsknię ale auto przestało mi być potrzebne. Fotele na trasę mistrzostwo, po Warszawie też się w miarę fajnie jeździło. Nigdy nie miałem auta które tak szybko się nagrzewało.
  • Odpowiedz
@pkrr: 185. Na chama spokojna jazda po mieście i nie zabudowanym komputer pokazuje 5.7-6 litrów. Średnie spalanie przy dojazdach do pracy 7-7.5 nie patrząc w ogóle na ekologię i ciągnąc do wysokich obrotów. Na trasie ci nie powiem, bo nigdzie dalej nie jechałem. Oszczędnie pewnie niezbyt bo nie czuć prędkości i jedziesz 180 nie zauważając tego xD
  • Odpowiedz
@pkrr: górna półka cenowa :P 25k. Ale jak PZU uwzględniło, że jest w wersji diament to pani powiedziała że ubezpieczalnia wycenia moja furę na 27,5
  • Odpowiedz