Wpis z mikrobloga

@MotoFun: Czyli jednak jesteś idiotą bez szkoły.

At a US congressional hearing on climate change in September, Greta Thunberg slid a slim bundle of papers across the table towards lawmakers. It was a special report from the Intergovernmental Panel on Climate Change, predicting dire consequences as the world warms. “I don’t want you to listen to me, I want you to listen to the scientists,” she told the legislators. “I
  • Odpowiedz
@PokoryDoZycia: Przecież to jest wysryw. Nic nie dokonała. To może przekonać tylko idiotów z wyłączonym mózgiem. Rusz resztką tej galaretki i włącz logikę. Myślę że więcej mogą dokonań dzieci w przedszkolu. Ma posłuch to dziecko bo za nią się kryją ogromne pieniądze a bez nich jest nikim, tak bardzo nikim że dla ekologii więcej zasłuży się dziecko w przedszkolu uczące się sortować śmieci.
  • Odpowiedz
@MotoFun: Dziwne, że taka upośledzona dziewczynka bez szkoły aż tak Cię boli.

Przecież nikt nie uważa jej za naukowca lol.
Możesz być totalnym dzbanem bez szkoły i być zasłużonym dla nauki. To się nie wyklucza. Np. przeznaczając ogromną kasę na badania.

I tak temu upośledzonemu dziecku udało się połączyć to co mówią naukowcy od lat z mainstreamem. Więc czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@MotoFun: A co mam innego napisać? Że nikt nie twierdzi, iż Greta jest naukowcem, a jedynie że inspiruje innych do zmian? To mi to skasujesz, bo nie będzie pasowało do twojej narracji.
  • Odpowiedz
@MotoFun: Niestety nie każdemu było dane osiągnąć twój poziom. Dlatego też nie mogę pojąć jak to jest możliwe, że:
- za wszystkim czego nie lubię stoi jakiś bogaty, stary Żyd
- śmierć 50 tys. Polaków rocznie z powodu zanieczyszczenia powietrza jest dobra
- uzależnienie od Rosji i jej surowców jest dobre
- troska o środowisko jest zła

Widać kryje się za tym jakiś głębszy sens. No cóż, muszę poszperać po
  • Odpowiedz
@Obruni: dobrze rozkminione ale mamy jedno ale. W takim razie co ze wszystkimi wybuchami wulkanów, pożarami lasów, pożarami śmieci, spalarniami śmieci ogólnie wszystkimi działaniami przyrody/człowieka poza spalaniem węgla i ropy?
Widzę też inny problem tego pro eko rozumowania. Dlaczego #!$%@?ć się do Polski mającej 0,8% emisji CO2 na świecie ale olewać USA (14% ponad), Chiny (30%), Indie, Rosja, Japonia.... nawet cholera Niemcy mają 3x tyle emisji co my.
Jestem jak
  • Odpowiedz