Wpis z mikrobloga

  • 6
@Volki Słabe ponieważ? Facet nie nagrywa zwykle filmów "na gorąco" ze swoimi opiniami, a nagrywa filmy na podstawie informacji które znalazł, mówi zawsze o źródłach, a jak coś jest niepewne to to zaznacza.
Moim zdaniem jest to o wiele bardziej wartościowe niż niektórzy ludzie robiący monotematyczne filmy, którzy wyrabiają sobie dobrą opinię wśród ludzi, którzy nie mają wystarczającej wiedzy żeby zrozumieć, że słuchają kocopołów.
  • Odpowiedz
@Piesa: Ta dyskusja z niektórymi nie ma sensu.

zobacz jak rzeczowo odpowiada Tobie taki @Volki > Ale wtedy jego wykształcenie gówno ma już do tego. O to chodzi

Przecież to od razu czarnolistować trzeba.

Oni wolą darcie ryja przez upośledzone dziecko. To jest dla nich wiarygodna informacja.
  • Odpowiedz
  • 5
@Volki Jest doktorem nauk ścisłych, jego wykształcenie obliguje go do podawania sprawdzonych informacji ze źródeł naukowych, nie powielania fake newsów i analizowania informacji, które uzyskuje. Wiem, że nie każdy doktor tak robi, ale Panu Rożkowi pod tym względem ufam, bo po obejrzeniu wielu jego filmów i przeczytaniu książek mi nie udało się znaleźć tam baboli.
  • Odpowiedz
@MotoFun:

Przy okazji, Żarkowa to w ogóle jakiś żart. Jej artykuł sprzed roku był w podobnym temacie i został właściwie wyśmiany. Nie przez klimatologów, a astronomów, bo Żarkowa wymyśliła sobie, że odległość Ziemi od Słońca jest bardzo zmienna, a ocieplenie wynika właśnie z tej zmienności. I nie, nie w skali roku między peryhelium i aphelium. Jej wyniki wprost prowadziły do wniosków, że wszystkie efemerydy używane przez NASA JPL są do
  • Odpowiedz
  • 0
@MotoFun Nie zamierzam kogoś czarnolistować za inne poglądy, nie ważne jak głupie. Takie zachowania tylko pogłębiają podziały. A eskalacje konfliktów mnie nie interesują.
I nie lubię też uogólnień co do poglądów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
ale naukowcy mowia ze zmiany kllimatu sa cykliczne i ze im wiecej CO2 tym drzewa bardziej zielone

@RobertKowalski: No tak było, nie zmyślam xD Jacy to niby naukowcy i w jakich pracach to opisali w kontekście aktualnych zmian?
  • Odpowiedz
Rozumiem powagę zanieczyszczenia ziemi ale walka jakiejś niedorozwiniętej dziewczynki ze zmianami klimatu to strata czasu.


@MotoFun: nie, to że dzięki niej miliony ludzi dowiedziało się/uświadomiło się o problemie na pewno w ogóle nie ma wpływu.
  • Odpowiedz