Wpis z mikrobloga

@SzumlewiczLover: Mówimy o całym śląsku, a to nie tylko kopalnie, to też małe biznesy, huty, duże zakłady, i wciul ludu. Nie ma co ukrywać że śląsku jest potrzebna polska ale polsce też jest potrzebny śląsk. I to mocno
  • Odpowiedz
@AchtKommaAcht: Ja akurat co do śląskiego to mam ciekawą sytuację, mieszkam co prawda w małym mieście i mówi się tu po polsku, jednak cały powiat to wioski praktycznie w 100% śląsko-języczne. Także całe życie spędziłem ze Ślązakami, mam dużo znajomych Ślązaków a także rozumiem bardzo dobrze Śląski ale mówić nie potrafię xd

Korzystając z okazji, całkowicie obiektywnie - umiałbyś bardziej naświetlić tą niepisaną niechęć Ślązaków do miastowych, do hadziajów? Gdy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ferrey: nie wiem musisz ich spytać xd ja jestem też miastowy. Ja mam charakter taki ze lubię się po prostu p-------ć dla jaj, ale nie ma w tym żadnej większej złośliwości. Powiedz mi w czym ty jesteś winny ze urodziłeś się w polskiej rodzinie ( )
A tak poważnie to serio nie wiem. Wiadomo jak widać jacy ludzie są zroznicowani. Nawet tutaj widać jak się
  • Odpowiedz