Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dobrzecisiewydaje: Oczywiście, że nie masz racji. Jesteś kobietą. #!$%@? 3 po 3 i się mądrujesz a na wschodzie to byłaś co najwyżej na dworcu Warszawa Wschodnia.

W krajach byłego sojuza masz taki #!$%@? z kolorami pistoletów, że równie dobrze mogłabyś rzucać kostką a nie stosować jakąś swoją bzdurną logikę i ją usprawiedliwiać. O czym byś wiedziała gdybyś tam była.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: #!$%@? dzbanie, jak już chcesz się do czegoś #!$%@?ć to wykaz się odrobiną sprytu i znajdz coś o czym sama wcześniej nie mówiłam, ze mogę nie mieć racji. Nawet ci się przeczytać nie chciało tylko już plujesz jadem, bo jest okazja do postawienia się jak jeleń na rykowisku. Jakoś reszta ludzi potrafi normalnie dyskutować bez rzucania inwektywami odnośnie płci. Ty jak na razie pokazujesz, ze jedyne co masz wielkie to
dobrzecisiewydaje - @GlebakurfaRutkowski_Patrol: #!$%@? dzbanie, jak już chcesz się d...

źródło: comment_1582494816himAxe7WqMM9Ie9AoGOJBQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#!$%@? dzbanie


@dobrzecisiewydaje: Oho. Nerwy puszczają. Może idź lepiej te naczynia pozmywać jak nie potrafisz rozmawiać i musisz wyzywać. Kultury matka nie nauczyła?

Nawet ci się przeczytać nie chciało


@dobrzecisiewydaje: Przestałem czytać twoje bzdury po pierwszej twojej wypowiedzi. Więcej nie muszę by wiedzieć, że mam do czynienia z kimś bez wiedzy o tematach na jakie się wypowiada. Równie dobrze mógłbym gadać z psem.

plujesz jadem


@dobrzecisiewydaje: Jakim jadem? Aż
  • Odpowiedz