Wpis z mikrobloga

@Nenciak: To ty masz problemy z logiką, jeśli gość napisał taką wiadomość, traktuje swój czas na tyle poważnie że chcę się od razu spotkać i spróbować znaleźć kogoś do związku.
Ruchacz, pobajeruje, porucha i idzie dalej, baby zawszę wolą tych drugich.
  • Odpowiedz
rzeczywiscie, jak napisal, ze mozna skoczyc na drinka to na pewno szuka zwiazku XDDDDD o Chrustusie...


@Nenciak: a skąd wiesz? Ja na przykład staram się lepiej jakąś poznać, dowiedzieć sie jakie ma zainteresowania, czy są w ogóle jakiekolwiek punkty zaczepienia i wtedy się umówić na jakieś widzenie. Na tę chwilę, co oczywiste, kompletnie bezskutecznie, bo większość lasek na tinderze to takie muppety, mimozy, że po ich wypowiedziach człowiek ma ochotę
  • Odpowiedz
@Nenciak: Szanuje. Też u mnie to dealbreaker. Czasem jak mi zależy to zwrócę uwagę, ale najcześciej odpowiedzią jest „ale ja już tak mam”. No i #!$%@? no i cześć.
  • Odpowiedz
@Nenciak: piałem podobnie po przejściu na iOS, nawyki z androida powodują randomowe spacje, a jak pisze szybko to strata czasu wracać i poprawiać
  • Odpowiedz
@cienki137: ja tu wytykam koledze, ktory twierdzi, ze gosc na pewno szuka zwiazku, ze nie ma racji xd czytajcie calosc, bo poten piszecie jakies bzdury bez kontekstu.
  • Odpowiedz