Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Nenciak: niby imiennik ale tylu spacji obok siebie nie obronię.
Moim zdaniem pacjent ma okropne rokowania. Jeżeli jesteś onkologiem to próbuj. Najwyżej zostawisz go z receptą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Nenciak: ja #!$%@?, nie dał spacji, wez nie trać na tego człowieka czasu bo to ścierwo jest a nie człowiek, nie wiem jak można wybaczyć nie danie spacji
Powinni ścinać za to ()
  • Odpowiedz
wlasnie szkoda, bo sympatyczna wiadomosc, ale tak mnie rażą te spacje, ze no #!$%@? xD Zwrocic uwage czy co?


@Nenciak: Jeśli jesteś śmieszkiem szukającym śmieszka, to zwróć uwagę w jakiś żartobliwy sposób, dowiesz się przy okazji, czy gość ma do siebie dystans. A jeśli nie jesteś, to nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nenciak: #!$%@? ja mam traume już od ponad roku. Mój szef pisze maile stawiając spację przed KAŻDĄ kropką, nawet na wstępie "Witam ." i każdym innym #!$%@? znakiem interpunkcyjnym (chociaż przecinków raczej nie nadużywa). Zawsze staram się to poprawiać, ale jak widzę takiego maila w wysłanych to aż mnie #!$%@? łapie i się cały trzęsę jak pedofil na zlocie tiktokerów XD
  • Odpowiedz
@aulus: xD co #!$%@?? Lepiej jest byc ruchanym przez inteligentnych facetow, a jak ktos tak pisze, to jest duze prawdopodobienstwo, ze nie jest. Przemyslales swoj zarzut dluzej niz sekunde? XD
  • Odpowiedz