Wpis z mikrobloga

Wszyscy youtuberzy a od wczoraj widzialem z 30 filmów już, którzy dostali od nich hajs za "reklamę" powinni stracić widzów.
Zachwalanie jakie wszystko zajebiste, tylko jedna osoba XD "sprawdzam jak" chyba nie dostał za to kasy i wprost nagrał film o tym że tyle rzeczy nie jest skończone a za bilet płaci się normalnie i nie ma zadnej informacji ze część jest jeszcze w budowie. 2h czekania w kolejce na zjazd to przesada i to nie jest wina ludzi że aż tyle osób się pojawiło tylko tego całego parku że nie są gotowi na tyle osób a i tak ich wpuszczają.
Myślałem by pojechać tam może po feriach we wtorek/czwartek jak nie będzie już dużo osób ale jak czytam że dzieciaki małe wypadają ze zjeżdżalni i karetka jeździ w tą i z powrotem to podziękuję.
#suntago #parkofpoland #plywanie #basen
Pobierz E.....D - Wszyscy youtuberzy a od wczoraj widzialem z 30 filmów już, którzy dostali o...
źródło: comment_15823905498aSgjIW0OfqrH8ZyfmU8Zt.jpg
  • 6
@EjNoxD: Filmy z obiektu? Troche #!$%@?, że pozwalają wnosić na basen kamerki. Nie chciałbym by ktoś kręcił mojego różowego czy mnie a potem wrzucał to potem do neta czy na ręcznym jechał podczas oglądania.