Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że słowo "programista" przez niektórych ludzi nieprogramistów jest odbierane jak synonim słowa "pół bóg" / "bogacz" / "wygryw" / "oskarek".

Ale tylko programiści wiedzą, że takich wesołych bananów, jak w tych reklamach od bootcampów co mówią, że są niby programistami i łatwiutko zarabiają 15 k , to w branży jest malutko. Większość to dziwaki. Nauka programowania wymaga mnóstwo czasu i cierpliwości. To ryje banię. Programiści to z reguły nie są normalni ludzie. Zdobycie zawodu przypłacili normalnością.

Tylko programości wiedzą jak mózg krwawi w tym zawodzie z bólu. Ile się trzeba namęczyć żeby się czegoś nauczyć, a ile potem się namęczyć by pisać gówno kod. Tak, bo większość kodu produkcyjnego to jest gówno kod. Rzeźbisz w gównie i jeszcze Cię poganiają, przez co zostawiasz jeszcze większe gówno niż było.

wysiłek dla mózgu przy programowaniu = wysiłek mięśni przy praca w kamieniołomach.

programista = robol

#przegryw #programista15k #programista3k #warszawa #pracbaza
W.....z - Mam wrażenie, że słowo "programista" przez niektórych ludzi nieprogramistów...

źródło: comment_1582387818DNXLs4Kez0JAf9mLuTAIT3.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@zelaznymezczyzna11: próbowałem to czytać, ciężko mi szło, więc zacząłem od kursów i wkurzyłem się, że te wątki można budować na tryliardy sposobów. Wolałbym używać ciągle swojskeigo Thread a nie jakieś executory i inne nowsze rozwiazania. Teraz zgłębiam springa.
  • Odpowiedz