Wpis z mikrobloga

który będzie konkurencją cybertrucka


@theromanpolan: co? xD Przecież to są różne typy pojazdów.
Nie jestem fanbojem Tesli ale widzę, że Ty jesteś antyfanbojem. Dla mnie jak i podejrzewam dla większości te dwie firmy mogą sobie działać i zarabiać. Tak jak PS i x-box. Nie wiem skąd bierze się w ludziach ta chęć dzielenia społeczeństwa i plucia na drugi biegun. Jarasz się Nikolą? To wrzucaj ciekawostki o tej marce a nie walczysz
@theromanpolan: nie trzeba być fanbojem Tesli (ci idioci nawet tego nie sprawdzają), żeby twierdzić, że młoda firma chcąca zaistnieć w branży motoryzacyjnej a zwłaszcza elektryków napotka na swojej drodze trudności i opóźnienia.
No fajnie, że im się udaje.
Z ciekawości zapytam, bo widzę, że jesteś w temacie, gdzie jest linia produkcyjna Nikoli?
@theromanpolan: w sumie dowolnego :)

Ani np. Doug ani Carwow ani jakiś bbc czy topgear nie wspomnieli o tym słowa. Jak poszukasz w stylu "nikola car/pickup/truck test" to wszystko będą materiały promocyjne albo porównania tabelek względem tesli.

Więc kto już ma ich produkt, jak długo i gdzie mogę o nim poczytać?
@theromanpolan: aha, a tymczasem piszesz że tesla nigdy tego nie wyda a nikola już teraz ma wszystko gotowe? Btw cybertrucki już jeżdżą po USA. NA otwarciu setki ludzi mogły sobie posiedzieć i się przejechać. Np. Jerry był, widział, macał

I od wczoraj ciśniesz tę firmę jakby była mesjaszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wiesz jak zrobią dobrego elektryka to tylko się cieszyć, im więcej tym lepiej. Wodór jednak
Btw cybertrucki już jeżdżą po USA


Nie kłam to Musk jechał dla picu po drogach jak zwykle dla propagandy https://www.cnbc.com/2019/12/09/cybertruck-videos-capture-elon-musk-showing-off-in-malibu.html

@diogene: ( ͡º ͜ʖ͡º)

no ja się cieszę, bo zrobili dobrego elektryka , nawet dobrą ciężarówkę elektryczną zrobili bo celują w rynek większy niż auta osobowe tesli

tak samo roadster tesli lata w kosmosie jak cybertrucki są dostarczone XD
t.....n - > Btw cybertrucki już jeżdżą po USA

Nie kłam to Musk jechał dla picu po ...
bo zrobili dobrego elektryka


@theromanpolan: ale nie zrobili, bo go nie ma, lol. Nikt tego jeszcze nie ma, nie możesz iść i kupić. "Za 6 miesięcy pierwsze do testów" zabawne. O ile oczywiście chcesz być betatesterem i kupować w ciemno pierwszy produkt nowej firmy. Też mogę sobie narysować w blenderze auto, dodać tabelkę osiągów i powiedzieć że jest lepszy niż tesla "za 6 miesięcy komuś pokażę to zobaczycie"

Oczywiście cybertrucki nie
O ile oczywiście chcesz być betatesterem i kupować w ciemno pierwszy produkt nowej firmy.


TAK WYGLĄDA OSTATNI TESTER TESLI I JEGO SAMOPROWADZĄCEGO SIĘ SAMOCHODU ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/url-tesla-crash-death-autopilot-apple-engineer-silicon-valley-ntsb-walter-huang-a9330426.html

@diogene: powiedz mi jak to jest bycie betatesterem tesli któregoś z kolei modelu i jego samoprowadzącxego się samochodu którego radar nadal można oszukać taśmą klejącą a samochody wjeźdzają w barierki na drodze XD

Tak zaawansowaną technologię ma tesla