Wpis z mikrobloga

@vladek: a Rosjanie nazwali SU-57 myśliwcem V generacji a zestawy Kindżał bronią hipersoniczną

Wszystko się zgadza( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko rzeczywiście weryfikuje później te parametry w sposób odmiennych nich napisy na kartonie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
zorientuje sie, tylko wolalabym zeby to byla karma ktora mozna dostac stacjonarnie bo nie tylko ja sie tym kittenem opiekuje


@gajunia: Kupowanie karmy stacjonarnie to strata czasu i pieniędzy. Przez internet kupujesz za pomocą kilku kliknięć i masz karmę w domu nawet tego samego dnia albo nazajutrz. Dodatkowo w necie jest większy wybór karm, które są bardzo dobrej jakości, a wychodzą taniej niż te marketowe.
  • Odpowiedz
@gajunia: #!$%@? opie do #!$%@? zlituj się bandyto jak można kupować i spożywać chleb tostowy (°° . Kupujesz masło osełka które jest bardzo dobrym nie tanim produktem po czym jesz takie gówno jak chleb tostowy? Nie macie gdzieś tam normalnej piekarni oraz rozumu i godności człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby kupić chociaż normalny polski chleb pszenny,
P.....1 - @gajunia: #!$%@? opie do #!$%@? zlituj się bandyto jak można kupować i spoż...

źródło: comment_1582379778Dplu4KV4OHbPth1Hwic0YM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@gajunia Byłem dzisiaj w Lidlu, małżeństwo przede mną zakupów tyle że na taśmie się nie mieści, po skasowaniu myślę uuu rachunek duży, a tu tylko 125 ale euro :D podoba mi się tutaj że można za dniowke kupić zakupów na cały miesiąc
  • Odpowiedz