Wpis z mikrobloga

@Xing77: Jak uk niebezpieczne? Ma pan dowód? Pisałem o tym 4. miesiące wcześniej. Wyciągacie brudy z jakiś pato-osiedli jak East Ham, jeszcze najlepiej jak jakiś czarny będzie na zdjęciu po czym już wymyślacie narrację, że tak jest wszędzie.

Z racji, że jednak rządzą tu konserwatyści rozumiem, że chodzi Ci o liberalizm gospodarczy. No ukrócają zasiłki, ale nie sądzę, że przez konserwy upadnie uk. Fakt, ja również nie wierzę w aktywizację
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Nie, w obu przypadkach miałem na myśli liberalizm obyczajowy, brak kontroli społecznej, brak zasad. UK jak zresztą każdy kraj Zachodu jest miejscem niebezpiecznym przez swą kulturę indywidualizmu, interesów kapryśnej jednostki, kłótliwości białego człowieka.
Nie ważne gdzie byś szedł w UK, wystarczy, że znajdzie się jedna osoba która krzywo się na Ciebie spojrzy bez powodu, i już możesz mieć problem.

Natomiast co do zasiłków to nie widzę innej możliwości jak
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Dlatego tez sądzę, ze wy jako lewica przegracie znowu kolejne wybory. Co teraz mówiono? Miała być wielka mobilizacja południa i wielka przegrana konserw. Natomiast zamiast t robić jakąkolwiek kampanię, to wy robicie to, co koledzy z pisu robią teraz. Kampanię anty. Straszliscie, ze zabiorą wszystkim. Ubogim, trwałe bezrobotnym, uczniom studentom i emerytom (których potem wyzywaliście, ze wybrali znowu konserwy a nawet nie dożyją skutków ich rządów). Pieniądze są z
  • Odpowiedz
@Xing77: A co do postu powyżej to nie wiem gdzie to wyczytałeś, ale widzę ze nie masz pojecia o tym co się dzieje „u nas w uk”. Zapraszam samemu zweryfikować te paszkwile. Zdziwisz się.
  • Odpowiedz
@Xing77:
A rozkładając na części pierwsze te lewicowe paszkwile.
1. Liberalizm obyczajowy faktycznie ma się dobrze jedynie w Londynie.
2. Kontrola społeczna jest tu na wysokim poziomie. Społeczeństwo jest niezależnie od poglądów obywatelskie.
3. Brak zasad pomijam, bo tu zwyczajnie składałeś.
4. Indywidualizm? Wyjaśnij, bo to jest tak rozglegly temat, ze nie mam nawet siły wyjaśnić Ci dlaczego się myślisz.
5. Co do ostatniego to grubo się mylisz. Spojrzysz na
  • Odpowiedz
@Cineczeq: 1,2,3, 4 - To by tłumaczyło patologię i dresiolstwo w UK. Zwłaszcza jak nawpuszczali imigrantów ze wschodniej Europy i Afryki. Z resztą się mogę zgodzić.
Nigdzie nic nie wyczytałem. Po prostu wiem jakimi prawami się rządzi świat zachodni.
  • Odpowiedz