Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:00:01, Sobota, 22 lutego 2020. Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra. Słońce wstało dziś o 06:54. Będzie oświecało nas 10 godzin i 12 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:06. Ciemna noc zapadnie o 18:24, ale gwiazd można wypatrywać od 17:43.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 30
@micke: @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @bolorollo @slabehaslo @Majteczkowydoktor69 @AllGoesWrong @PoczciwyChlop @Slamowir @Majteczkowydoktor69
Dzień dobry! Wstawać nie spać już dzień!
Ja dzisiaj w pracy ale szybko zleci, taką mam nadzieję. Smacznego i pysznej.
Miłego!
Chcielibyście cofnąć czas?
wynalazekone - @micke: @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @n1c3: @Dziesion: @buczubucz...
@wynalazek_one:
Halo halo:) słonecznie się zapowiada to sobotka.
uśmiechu i radości życzę.
Co do czasu... Nie, chyba nigdy nie pragnelam cofać cokolwiek.

@micke @Pjotsze @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @rajjj @slabehaslo @shitty_support @TomTailor100 @Dddkop @unizony_czlonek @PoczciwyChlop @algus @
@AllGoesWrong: @Slamowir @Majteczkowydoktor69
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @rajjj: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support:

Bondziorno! Jak Wam mija sobota? Zaczynam dzień powoli, bo o 3 doturlałem się do domu. W sumie idę czegoś się napić. Bawcie się od tego jest weeeeekend.

Nadajmy dniowi trochę
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @rajjj: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @Kalmuk32 @slabehaslo @TomTailor100

Joł, niedawno wstałam i w sumie nie mam co robić. Wieje, niebo zachmurzone także jem chruściki i popijam kawą. Jest tu na pokładzie ktoś kto ogarnia temat student do
@micke: @TomTailor100 @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @mobutu2: @Dioddy: @AllGoesWrong: i reszta ()

Pułkownik Algus melduje się do służby! Trochę spóźniony, ale trzeba było jak to Polska tradycja nakazuje w sobotę rano po śniadaniu posprzątać mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj w panach, wypad z kumplem za miasto
algus - @micke: @TomTailor100 @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @Dziesion: @buczubucz...
@Pjotsze: Oby, bo jakiś czas temu zacząłem w to grać ale po chyba 2h wymiękłem przez mega długie przerywniki filmowe (wiem wiem Kojima je uwielbia), chociaż znając życie znowu zacznę przechodzić AC: Syndicate bo jest za darmowszke na Epicu. Chociaż i tak trzeba podpiąć ją do Ubisoftowego konta, więc nie trzeba korzystać wówczas z Epica ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)