Wpis z mikrobloga

- Co robi #przegryw by znaleźć dziewczynę?
- Rysuje ją sobie

- Jak ma na nazwisko #rozowypasek przegrywa?
- .jpg

- Jak przegryw płaci za seks?
- Przekłada pieniądze z lewej ręki do prawej

- Czy przegryw kiedykolwiek dotykał kobietę za piersi?
- Tak, jak pił mleko z cysia matki.

- Czym jest szczytem odwagi według przegrywa?
- Wyjść do sklepu po zapałki

- Jedyne BDSM przegrywa?
- Jak wychowawczyni w podstawówce złoiła mu tyłek za spóźnienie na lekcję

#heheszki #gownowpis #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #wykop
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BloodyMassacre26: nawet jeśli to prawda, to co z tego? nabijasz się z nas, bo nie poszczęściło się nam w życiu i/lub jesteśmy mniej atrakcyjni? jesteś aż tak paskudną osobą?
co miał na celu ten wpis?
  • Odpowiedz
@Mystoo:

Nie mam nic do osób, którym się nie poszczęściło w życiu. Gardze natomiast stulejami, którzy każdą napotkaną różową na wykopie wyzywają od p0lek, a jak laska wspomina jak jakiś koleś zniszczył jej dzieciństwo wyzywaniem jej, to jeszcze jej #!$%@?ł, że powinna się cieszyć, pewnie podniecał ją ten koleś. Jak laska ma kompleksy to jest wyzywana od atencjuszek, że "damski przegryw nie istnieje" i ma usunąć konto. Tyle ścieku i
  • Odpowiedz
@Mystoo: Ja się z nią zgadzam. Normalnie jak się patrzy na te użalania się nad sobą pod tym tagiem to normalne #!$%@? człowieka strzela. Użala się jeden z drugim nad sobą i nic z tym nie robi bo ryj nie ten bo nie ma baby bo to bo owo. Żaden nie skupia się na niczym innym.
Żeby nie było sam mam zakola, za duży brzuch i brak kobiety. Ale nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@george_prosto_z_drzewa: prawdziwie przygnębionym ludziom nie pozostało już nic więcej niż uzalanie się. Poza często to nie jest uzalanie a po prostu krytykowanej niedobrych ludzi. Chociaż jak czułaś twórczość ogranicza się do samych takich wysrywow w których to narzeka na to czy tamto to rzeczywiście jest to czasem upierdliwe
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Póki co zauważam jedynie ofensywę z twojej strony, a potem dopiero odpowiedź ludzi z tagu. Każdy twój wpis jest pełny toksyn i kontrowersji.
Piszę to tylko z perspektywy obserwatora. Jakoś inne różowe piszą swobodnie tutaj i nikt po nich nie ciśnie szczególnie.
  • Odpowiedz
@Hohenheim:

Jednak ciśnie i nie raz widziałam, jak np Hinata żaliła się, że koleś w podstawówce jej dokuczał i pwrawiał w kompleksy, a NieMaSzans do niej, że robiła sobie dobrze do pamięciówki tego kata.

Jeszcze było pare innych sytuacji sprzed mojego
  • Odpowiedz