Wpis z mikrobloga

Siema!
#pytanie o #allegro
Pierwszy raz wziąłem coś na raty z allegro, z winy kupującego odstąpiłem od umowy i dzwoniłem do przemiłej Pani z banku poinformować o tym. Zerwała Pani umowę przez telefon i powiadomiłem sprzedającego. Teraz pytanie. Skoro zakup został zrobiony przez raty (bank), towar nie został wysłany, to jak zerwać umowę z tym niedorozwiniętym sprzedawcą na allegro? Na jaki numer konta powinien zwrócić kwotę za przedmiot? Wytoczyłem mu dyskusję ale czytając te pierdoły co pisze widzę, że po drugiej stronie siedzi typowy nosacz... Najgorsze, że to raty PayU i przez takiego capa nie mogę wziąć na raty innego przedmiotu, bo 1przedmiot - 1rata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
Wybierz opcję [zwróć część lub całość zakupu]. Znajdziesz ją w szczegółach Twojego zakupu.
Wypełnij dane i kliknij [odstępuję od umowy]. Jeśli sprzedający potwierdzi zwrot oraz zwróci środki poprzez Allegro Finanse, zostaną one przekazane bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy powiązany z kredytem.Tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/co-sie-dzieje-w-przypadku-zwrotu-towaru-zakupionego-na-raty-KM88y3v46Cg znajdziesz wszelkie informacje co się dzieje w przypadku zwrotu towaru zakupionego na raty.