Wpis z mikrobloga

Po rozmowie z kolesiem, który wszedł na górce w Liska, moje odczucia się takie.
1. Zapomnicie o tłumach z 2017, te tłumy uważają krypto za coś najgorszego co im się finansowo przytrafiło.
2. Bańka w mainstreamie już była. Powstały scamy tj dascoin, onecoin czy inne nie mające nic kompletnie wspólnego z kryptowalutami. Były nakierowane na zwykłych półgłówków co dali by się nawet złapać na garki z graffenu. Także bańka doszła do ściany jeżeli chodzi o mainstream, spenetrowała każdy każdy level "inwestorów"
- hakerów
- wolnościowców
- nerdów
- informatyków
- resztę która nie odróżnia skanera od tostera
3. Liczycie że bańkę zrobią grube ryby z wallstreet? Coś wam powiem, jest taki podział na smart money i dumb money. Wallstreet to smart money a wy to dumb money ( ͡° ͜ʖ ͡°). To nie wy będzie r----ć ich ale oni was.

To tyle na piątek.

#kryptowaluty
#bitcoin
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OPcodeRTI: Widzę, że nie wiesz jak to działało, więc spieszę z wyjaśnieniami bo podczas poprzedniej bańki lending ico pozwoliło mi na x4 moje btc. Żadna z tego typu stron nie miała zakładki "about us" itp, zero nazwisk i adresów + cloudflare. Jak SEC miałby coś z tym zrobić? Oni nie potrafią się uporać z IRS scamem od lat.
najcieplej wspominam Davorcoin, ICO za 0,75$, ATH 260$
  • Odpowiedz
@OPcodeRTI: A co to za dygresja niezwiązana z tematem? Gdzie napisałem że mam znaczenie i że pieniędzy nie ma w USA? Faktem jest, że piszesz o czyś o czym nie masz pojęcia. SEC nic nie może w kwestii bitconnectów.
  • Odpowiedz
@OPcodeRTI: Ty nie rozróżniasz legitnych ICO z adresem i jawnymi założycielami od scamu typu bitconnect. Zrozum, że "legitne" ICO można namierzyć i zmusić do oddania wpłat bo nawet jeżeli jest to moneygrab to starają się być transparentni. Bitconnectów nie można namierzyć i SEC g... może. Za trudne?
  • Odpowiedz
@OPcodeRTI: Bo naganiała osobiście, rozumiesz różnicę? Bitconnect robił konferencje, ale z naganiaczami którym płacili, założyciele się nigdy nie ujawnili, tak jak w przypadku 30 innych podobnych lending scams i SEC im g---o zrobił. Co do onecoina, to dlaczego SEC do tego dopuścił? Przecież to było niedawno i przeczy twojemu wnioskowi że do takich scamów nie dopuści.
  • Odpowiedz