Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałam chłopaka na apce do randkowania, ale nie był to żaden #tinder. Spotykamy się 4 miesiące i.... no właśnie - nic. Nie wiem kim dla niego jestem. Spotykamy się po 2-3 razy w tygodniu i spędzamy prawie całe dnie w weekendy. Pisze do mnie rano na dzień dobry, a wieczorem życzy dobrej nocy, sam pyta czy się spotkamy. Tylko on nawet mnie nie przytuli. Dostałam ofertę pracy jakieś 300km od miejsca gdzie teraz mieszkam. Gdybym go nie znała to pewnie bym wyjechała, bo tu nic mnie nie trzyma, ale on jest bardzo fajnym facetem i chciałabym żeby było z tego coś więcej. Boję się, że jak mu wyznam, że mi się podoba to przestanie się ze mną zadawać, a bardzo go lubię. Nawet jakby miał być tylko moim przyjacielem to chciałabym to wiedzieć, bo jak na razie nie spotykam się z nikim poza nim. Postawić wszystko na jedną kartę i jak mnie odrzuci to wyjechać na drugi koniec Polski? xD No bo chyba jakby chciał coś więcej to zrobiłby już jakiś krok... Wcześniej miał jedną dziewczynę, rozstali się bo go zdradziła, ale to było 4 lata temu. Ja mam 21, on 25lat.
#zwiazki ? #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: a jak nie odrzuci to nie wyjechać na koniec Polski? I od kiedy 300 km to koniec Polski? Ja mam więcej do stolicy i uważam, że to nie jest daleko xD czyli odrzucisz dobrze płatną pracę, którą chcesz, bo jakiś chłop? Słyszałam już o takich facetach, co z uwagi na babę nie wyjeżdżali gdzieś i potem ani nie mieli wspomnień, pracy, ani baby xd
dziewczyno jak masz opcję na fajna pracę to olej jakiegoś faceta, który do tego nie wiadomo czego chce! Znajdziesz sobie lepszego( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LilyOfTheValley: O #!$%@? xD Może jestem #!$%@?, ale chyba łatwiej znaleźć/zmienić pracę niż ułożyć sobie życie z kimś wartościowym... Nie wiem, może się #!$%@? nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo nie mam mentalności niewolnika i praca to tylko
w pracy spędzasz co najmniej 40 godzin tygodniowo, lepiej robić to co się lubi szczególnie, że dziewczyna ma 21 lat, to jej to się bardziej przyda niż jakiś niezdecydowany bolec( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym ja poświęciłam dużo dla pewnego związku będąc w podobnym wieku jak OPka i szczerze żałuję, może stąd takie poglądy ¯_(ツ)_/¯


@LilyOfTheValley: Dzięki za merytoryczną odpowiedź. Rozumiem, Twój punkt widzenia. Ale mimo wszystko