Wpis z mikrobloga

@Zeronader: iPhone ma taki plus ze wytrzyma z 5 lat spokojnie i się nie starzeje technologicznie.
A zakup 2-3 modele niższego jest bardzo opłacalny. Prawie się nie różni funkcjonalnością od najnowszyszych androidów a jest kilkukrotnie tańszy.
  • Odpowiedz
@SchrodingerCat: To samo napiszę Ci w odwrotnej sytuacji. Flagowce LG, Samsung tylko sprzed np 3 lat i #!$%@? to że hej i funkcjonalnoscia nie rozni się o kilkurotnie.. ykhm, kilkunastokrotnie droższych Iphonów. Na tej zasadzie lecę już kilka dobrych lat.
Kilku ziomków ajfoniarzy co posiadówa to łapią za mój tel bo światopogląd się wali, że trzymają taki sprzęcior za który dałem (używka) 300zł a jest płynne, proste a w opcjach
  • Odpowiedz
@vauecki: hm... to mówisz ze lg z roku 2010 byłbyś dziś w stanie użytkować bez przekleństw?
Jaki to model?
Bo 4 jesteś w stanie spokojnie używać i wiele się nie różni w sumie. Kilka apek nie dzieła tylko. Znajomy ma do tej pory. Zdziwiłem się jak dobrze to nadal działa.
  • Odpowiedz
@SchrodingerCat: nie, z 2010 jeszcze apple przodował nad raczkującym androidem i faktem jest, że tamte czasy ja sam próbowałem dorwać coś z apple'a. Choć S1 i s3 od samusnga mam do dziś na chodzie i twardo trzymały się w użytku. Od 2014-15 śmiało napiszę, że android/ apple to kwestia gustu bo jakosc dzialania jest na wysokim poziomie w jednym i drugim przypadku.
  • Odpowiedz
@SchrodingerCat: Każdy używa tego co mu sie podoba i innym #!$%@? do tego czy przepłaca, czy nie. Natomiasr zakrzywanie rzeczywistości, że twój produkt jest cudowny, nie traci na wartości i możesz go używać wiecznie to czysty ziębizm, niczym nie różniący się od starych bab zakochanych w pisie.

W roku 2018 miała premiera iphona xs, kosztował w uk 1k funtów.
Dzisiaj używka kosztuje 350f. Nieźle 3 krotny spadek w niecałe dwa lata to jeszcze nie tragiedia.
Ja jestem fanem oneplusa, w analogicznym okresie 2018 roku premiere miał 1+6t, kosztował 500 z hakiem. Obecnie używka chodzi za połowe tej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SchrodingerCat:

Bo 4 jesteś w stanie spokojnie używać i wiele się nie różni w sumie. Kilka apek nie dzieła tylko. Znajomy ma do tej pory. Zdziwiłem się jak dobrze to nadal działa.


Napiszę tylko XD. Mogłeś również napisać że nokii 3310 też jesteś w stanie używać w 2020 roku i też niczym się nie różni od współczesnych smartfonów. To już naprawdę wyższy poziom fanatyzmu.
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Głównie widzę różnice w aparacie, foty są serio słabe a tak to nie narzekam. Ale jest plan zmiany w tym roku tylko nie wiem jeszcze czy pokusić się na 11pro czy coś niżej może.
  • Odpowiedz
@SchrodingerCat: ja na przykład mam kilkuletnie Xiaomi redmi note 3, które dalej działa na prawdę płynnie jako zapasowy telefon, sam używam 3 lata HTC U11 i nie widzę różnicy w działaniu od początku. Kiedyś rzeczywiście IOS był płynniejszy i to bardzo, ale teraz wolę androida. A tak w ogóle moja mama uzywa mojego starego LG G2 mini, z 512mb ramu i chociaż dla mnie szybkość działania już odbiega od standardów,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vauecki: A potem oburzenie ze apki na androdzie to crapy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Bratkello: tylko że na androidzie nowszych apek w większości możesz używać na starszym systemie dzięki gsf. Tak samo poprawki bezpieczeństwa, możesz mieć androida 8 z poprawkami z 2020 roku, taki model przynajmniej kiedyś miało np. xiaomi, że wersja miui i poprawek bezpieczeństwa były na każdym modelu najnowsze albo prawie najnowsze
  • Odpowiedz