Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczkowy), 07:00:00, Piątek, 21 lutego 2020. Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta. Słońce wstało dziś o 06:56. Świecić będzie 10 godzin i 8 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:04. Ciemna noc zapadnie o 18:22, ale gwiazd można wypatrywać od 17:41.
  • 26
@micke: @TomTailor100 @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @mobutu2: @Dioddy: i reszta ()

Piątek piąteczek piątuniooooo!

Ile zjedliście pączków? Bo ja tylko 3 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mogłem więcej ale nie chciało mi się iść do piekarni XD
Ktoś jednak nade mną czuwa. W ostatniej chwili przed moim terminem zapisów,
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @rajjj: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support:

Siemaneczko wszystkim! Piątek, cyk pracujo, cyk siatkówa, cyk Quizowanie u przyjaciół, cyk browarek!
Także tego, bawta się i pijta alkohol ¯\_(ツ)_/¯

@algus: Zjadłem jednego i tylko dlatego, że firma
@micke @bolorollo @unizony_czlonek @wynalazek_one @Tanczacy_paralityk @Jurgen_Van_Beethoven @Wejszlo @AllGoesWrong @algus @TomTailor100 @Sikorka2017 Hej wszystkim!
Dzisiaj szłam sobie do pracy w przepięknym deszczu. Jeszcze było ciemno, trochę wiało i klimat zrobił się jak z wiktoriańskiej powieści. Uwielbiam takie sceny! Deszcz kapie Ci prosto w twarz, spływa za kołnierz, wpada w uszy. Zimne powietrze wdziera się w nozdrza, a cienie drzew chwieją się leniwie gdzieś na skraju Twojego pola widzenia. Nasyca mnie to taką pozytywną
@micke @algus @Sikorka2017 @bolorollo @slabehaslo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @wynalazek_one @wyinwidualizowany @Kalmuk32 @buczubuczu @Dziesion @mobutu2 @AllGoesWrong @Jurgen_Van_Beethoven @Beer_Is_Good_For_You @unizony_czlonek @Pjotsze

Bry dzień, pograne wczoraj było? Bo ja odpaliłam Lion King i znowu doszłam do poziomu z żyrafami którego nie mogłam przejść xD Ale to pewnie przez te pączki. Pograłabym sobie na konsoli, ale mi ją "ukradziono" jak tylko wyjechałam (chyba pisałam o sępach czyhających aż tylko wyjadę) i tak o, zostaje mi tylko słaby laptop.
@Wejszlo z Wrocławia. Dziękuję za pamięć :) Może kiedyś się zmobilizuję na tyle, żeby wyjść do ludzi. Wypijcie tam, żebym była mniej nieśmiała, bo minęło grubo ponad 4 lata od mojej przeprowadzki i dalej w tym mieście nie znam nikogo poza moim niebieskim, rodziną i ludźmi z pracy (°°

Nigdy nie noszę parasola, lubię sobie zmoknąć i zmarznąć od czasu do czasu
@shitty_support: o, czyli z Wro już mamy dwie osoby, także ten ( ͡° ͜ʖ ͡°) planuje w tym roku wskoczyć tam na week jeśli czas i pieniądze pozwolą ale to na tę chwilę odległe plany.
Jeśli nigdzie nie chodzisz to faktycznie ciężko kogoś poznać, ja mam jeszcze studia więc są to zawsze inne relacje niż z ludźmi z pracy. Ale ogólnie też jestem społecznym ziemniakiem xD chociaż