Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczkowy), 07:00:00, Piątek, 21 lutego 2020. Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta. Słońce wstało dziś o 06:56. Świecić będzie 10 godzin i 8 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:04. Ciemna noc zapadnie o 18:22, ale gwiazd można wypatrywać od 17:41.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczk...
  • 26
  • Odpowiedz
@micke @algus @Sikorka2017 @bolorollo @slabehaslo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @wynalazek_one @wyinwidualizowany @Kalmuk32 @buczubuczu @Dziesion @mobutu2 @AllGoesWrong @Jurgen_Van_Beethoven @Beer_Is_Good_For_You @unizony_czlonek @Pjotsze

Bry dzień, pograne wczoraj było? Bo ja odpaliłam Lion King i znowu doszłam do poziomu z żyrafami którego nie mogłam przejść xD Ale to pewnie przez te pączki. Pograłabym sobie na konsoli, ale mi ją "ukradziono" jak tylko
  • Odpowiedz
@Wejszlo: no nie, nic do gościa nie mam, bo Go zwyczajnie nie rozumiem xD może mnie obraza może nie. No nie wiem jak podstawisz mi chińczyka to tez co powie mu przytaknę z grzeczności. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wejszlo z Wrocławia. Dziękuję za pamięć :) Może kiedyś się zmobilizuję na tyle, żeby wyjść do ludzi. Wypijcie tam, żebym była mniej nieśmiała, bo minęło grubo ponad 4 lata od mojej przeprowadzki i dalej w tym mieście nie znam nikogo poza moim niebieskim, rodziną i ludźmi z pracy (°°

Nigdy nie noszę parasola, lubię sobie zmoknąć i zmarznąć od czasu do
  • Odpowiedz
@shitty_support: o, czyli z Wro już mamy dwie osoby, także ten ( ͡° ͜ʖ ͡°) planuje w tym roku wskoczyć tam na week jeśli czas i pieniądze pozwolą ale to na tę chwilę odległe plany.
Jeśli nigdzie nie chodzisz to faktycznie ciężko kogoś poznać, ja mam jeszcze studia więc są to zawsze inne relacje niż z ludźmi z pracy. Ale ogólnie też jestem społecznym ziemniakiem xD
  • Odpowiedz