Wpis z mikrobloga

@Graner: zastanawia mnie czy są ludzie którzy wiedzą o co chodzi, czy tylko wszyscy udają, bo już głupio nie wiedzieć o co chodzi jak ma się te lata


@JezusChrystusGang: Pytałam ostatnio mamę, czy ogarnia i wie o co chodzi. Nie wie :)
A jest 55+ :)
  • Odpowiedz
@Graner: Pamiętam jak byłem gówniakiem to myślałem, że dorośli to tak super ogarniają. Dzisiaj ja jestem dorosły i widzę, że często są o wiele mniej ogarnięci niż ja xD
  • Odpowiedz
@Graner: 26l here, dlatego ja od paru lat próbuje być przedsiębiorcą. Sprzedaje cegly, teraz sprzedaje biżuterię - może coś chwyci XD a codziennie więcej pytań niż odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Graner: Nie rozumiem, co tu ogarniać? Robotę znaleźć, babę i dziecko zrobić (może). Początki może i bywają trudne, ale no bez jaj, żeby po trzydziestce nie mieć wyznaczonej ścieżki w życiu.
  • Odpowiedz
@JezusChrystusGang: ja ostatnio słyszałem, żeby mieć jedno stałe marzenie / cel na kilka lat albo rok, jak się zrealizuje to kolejne trudniejsze, jak nie to może to samo albo prostsze, i tak się jedzie z roku na rok, lepsze to niż "czekam na Cyberpunk, Dying Light 2" itd... I jeśli wszystkie porażki po drodze sprowadzasz wtedy do pytania - czy ma to wpływ na mój główny cel, to się okaże,
  • Odpowiedz