Wpis z mikrobloga

@Soojin21: Proponuję go unikać, gdyż jeszcze nie widziałem i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie przekonania kogokolwiek do racji drugiej strony. Oba obozy są mocno zabetonowane i jedyne, do czego taka dyskusja prowadzi, to utrata wzajemnego szacunku dyskutantów. Naprawdę myślisz, że jeśli powtórzysz 1000 razy, że aborcja to prawo człowieka, to przeciwnicy aborcji powiedzą: "Ej, faktycznie, to jest prawo człowieka, walić prawo człowieka do życia, którego bronimy od zawsze".
@Soojin21: Bosak nie jest kandydatem idealnym, mimo to zagłosuje na niego ponieważ nie ma w tej chwili nikogo lepszego.
Ludzie Bosaka mówią, że popieranie przez niego 500+ to element gry o prezydenturę i swego rodzaju kiełbasa dla plebsu.
Wczoraj, podobnie jak inni kandydaci, rozdawał na ulicy paczki, aby wkupić się w łaskę wyborców i myślę, że robił to z zażenowaniem, doskonale zdając sobie sprawę z idiotyzmu pokazówki, która urządza, a która
Jak żyję (a w necie informację czytam jak leci) nie słyszałem o przypadku 12-latki, która zaszła w ciążę w wyniku gwałtu. Ile takich przypadków jest 0,00001% wszystkich aborcji? Czy mniej?


@vincent38: Uwaga, jakiś prawak nie słyszał o takim przypadku, można się rozejść. xDDD Jacy wy jesteście ograniczeni umysłowo. W końcu stanie się i co wtedy? Rozwiązanie typowo polskie, dopiero po szkodzie?

Rozbraja mnie ten błąd logiczny prawicy, są przeciw aborcji, czyli
Jeżeli ktoś ma sobie gówniakiem zaprzepaścić studia to Polska traci wykształconą osobę bardziej przydatną dla społeczeństwa.


@Michrou: Ciąży można skutecznie zapobiec. Jeśli jesteś na tyle dorosły, żeby uprawiać seks, bądź na tyle dorosły, żeby wziąć za to odpowiedzialność. Nie od dziś wiadomo, skąd się biorą dzieci.
@doveo: Co to ma wspólnego z aborcją? Raczej nikt nie chce jej przeżyć i się zabezpiecza. W przypadku wpadki powinna być możliwość naprawy błędu. Mówisz o odpowiedzialności, czy mentalności ofiary losu nastawiającej drugi policzek?
@doveo: Nie, to nie tak jak ucieczka z miejsca wypadku. Była wpadka, trzeba zrobić prosty zabieg.

Prawo należy zmienić bo dyskryminuje osoby biedniejsze. Bogatszy zrobi aborcję bez problemu za granicą, to tylko trochę bardziej upierdliwe. Jest legalna w całej Europie, a na przykład Holendrzy zarabiają na głupocie antyaborcyjnej Polaków sporo pieniędzy. Nawet są infolinie w języku polskim i można załatwić transport od drzwi do drzwi, wystarczy zapłacić za zabieg, transport, leki
są kraje gdzie dzietność jest świetna


@Michrou: Chodzi o kraje, gdzie Europejki się masowo skrobią od 10 roku życia a muzułmanki nadrabiają z nawiązką?

Nigdzie nie pisałem, że jestem za całkowitym zakazem. Dzieci chore i wyniki gwałtu to nieistotny statystycznie promil.
Jak jakaś laska daje dupy po kątach i nawet nie umie się zabezpieczyć to taki średni z niej pożytek. Lepiej jak ma dziecko - to ja zmotywuje do ograniczenia dawania
@Kjedne: hm... brzmi trochę jak wypowiedź typu "nie ma żadnego discorda". Skoro uważasz, że nie można Ciebie zaliczyć do #neuropa, to jakim cudem się tak blisko trzymasz z #neuropa? Z jakim przystajesz takim się stajesz. I dodam od siebie, że takim jesteś spostrzegany.