Wpis z mikrobloga

Z specjallnym pozdrowieniem dla nazioli z #konfederacja

"
TEKST

INNE WYSZUKIWANE OSOBY

Najpierw przeczytaj sam
"Mein Kampf"
Zanim postanowisz być faszystą
Możesz jeszcze uratować siebie
Nim zostaniesz
Zdalnie sterowaną dziwką
Macie tępe mordy i
Wydaje się wam że
Możecie zmieniać świat środkowym palcem
Nie zmieniacie nic i gdy patrzę na was
Odbija mi się zeszłorocznym smalcem

Szajs, beznadziejny szajs

Gdy obijasz mordę komuś
W oczach masz coś z durnia
I coś z Huna
Mówisz że odczuwasz satysfakcję
Dla mnie gorsze to niż trąd
I gorsze niż…

#antynazizm #konfederacja #bekazprawakow #gegennazi #punk @elaremaraka
s.....s - Z specjallnym pozdrowieniem dla nazioli z #konfederacja

"
TEKST

INNE WYSZ...
  • 17
Nie mieszkam w Polsce


@szunis: A no tak, nie zauważyłem twojego profilowego. Ale i tak mnie to nie interesuje, bo tak jak napisałem wyraźnie: nazizm jest nielegalny. Jeśli więc znasz jakiegoś nazistę, to idź z tym na policję, a nie na wykopie siedzisz.

A dwa Miedlar ma 3 zarzuty


@szunis: Międlar nie ma żadnych zarzutów o nazizm - jak już to on był oskarżycielem o zniesławienie.
@Liber_Ty totalirarny też jest na liscie. Mam jego wszystkie antysemickie screnny.wszystko archiwizuje i dzialam w porozumieniu z ośrodkiem monitoringu. Wam się tylko wydaje, że jesteście bezkarni. Ale to sie zmienim faszyści
@szunis: Matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać? 8 przykazania nie znasz? Międlar został oskarżony o mowę nienawiści (masz tam nawet napisane "manifest nienawiści"), a nie o nazizm. Oczywiście został tylko oskarżony, a nie skazany. A teraz powtarzam: nie znam ani jednego "naziola z Konfederacji". Jeśli natomiast Ty znasz, to nie rozumiem dlaczego jeszcze siedzisz na wykopie, zamiast iść na policję - nazizm jest nielegalny.

Między innymi poprzez mój donos.
@szunis: Twoje komentarze uświadomiły mnie w przekonaniu, że jesteś chory psychicznie i absolutnie to nie jest żaden hejt. Ja pojawiłem się w tym wątku tylko po to by poinformować cię, że nazizm jest nielegalny i że jeśli jest jakiś nazista w Konfederacji, to żebyś go zgłosił na policję - a ty zacząłeś mnie wyzywać od faszystów, wkładać mnie w swoich wyobrażeniach do jakiejś wyimaginowanej grupy etc. xD

Na prawdę potrzebujesz pomocy.
@Liber_Ty Na prawde na prawde na prawde...?
No to jak naprawdę.... Kolejny Polak, co swój język kaleczy. To się nigdy nie skończy:(((
Im większy "polak" tym większy analfabeta? Czy jest w tym jakaś zależność?