Wpis z mikrobloga

Ja też się podziele moimi miesięcznym wydatkami:
Czynsz (w tym woda, gaz, prąd itd) -800 ziko
Jedzonko -400 zl
Paliwo -200 zl
Multimedia - 100 zl
Żelki -100/200 zl
Inne bzdety jak ubrania, środki czystości itp. -100/700 zl
Kredyt - nie jestem aż tak głupi

Reszte oszczędzam, albo se kupuje coś o wiekszej wartości, jak instrumenty albo więcej żelek.

I tyle :)
#wydatki #finanse
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@welsu1001: eh młody to jeszcze głupi i biedny. Kredyt nie oznacza, że nagle siedzisz w jednym miejscu na dupie bo kupiłeś mieszkanie. Jak ogarniesz może być za późno. Ale pewnie nie bo nie masz nawet trochę kasy na wkład więc to tylko rozważania teoretyczne.

Można mówić o Lamborghini jak nawet nie masz na felgę, ale to nic nie zmieni. Nie chcę bo dużo pali.
@BajerOp: rozumiem Cię. Jesteś typomwym polaczkiem boomerem, który zna tylko jedną, smutno szaro niewolnicza definicje życia, gdzie ma sie własne mieszkania i jest się robolem czy to w zwyklej fabryce, na jakiejś robocie czy też w korpo, albo ma się własną gówno.firmę, która nic nie znaczy. Jesteś bardzo ograniczonym człowiekiem i sam jesteś głupi nawet o tym nie mając jakiegokolwiek pojęcia
Za 30 lat oni będą mieć mieszkanie, ty emeryturę jak państwo da i będziesz wynajmował albo trafisz na ulicę.


@BajerOp: Za 30 lat to po tym mieszkaniu mogą być gruzy, jak się jakaś wojna przetoczy. Albo do władzy się dorwie skrajna lewica i wszystko upaństwowi. Albo jeszcze coś innego, co teraz nawet nikomu do głowy nie przychodzi.

Obecnie posiadanie mieszkania na własność to dobra opcja, ale nie jedyna słuszna. Tak jak